Серед широкого різноманіття сухофруктів почесне місце посідає чорнослив, який має особливі смакові властивості та вважається дуже цінним у дієтології. Оригінальний смак цього продукту забезпечив йому популярність у всьому світі. Чорнослив споживають як окремий продукт або ж додають у різноманітні страви та десерти.

Всі, напевне, знають, що чорнослив – це не що інше, як висушені за спеціальною технологією сливи. Проте для отримання смачного чорносливу підходять не усі сорти сливи.

Що стосується корисних властивостей такого сухофрукту, то варто відзначити позитивну дію на роботу шлунково-кишкового тракту. Цей факт вже давно доведено. Серед очевидних переваг споживання чорносливу відзначимо, зокрема, й такі:

1. Цей продукт позбавляє від закрепів, вважається проносним засобом середньої сили. Натуральний продукт не спричиняє ніяких побічних ефектів, на відміну від таблеток, які допомагають позбавитися від такої ж проблеми.

2. Рекомендовано вживати чорнослив при атеросклерозі та гіпертонії, адже він містить велику кількість солей калію.

3. Чорнослив є хорошим сечогінним засобом, він покращує роботу нирок, виводить з організму шлаки та токсини.

4. Знижує рівень холестерину в організмі та зміцнює серце.

5. Сушені сливи завдяки своїм цінним властивостям і круглорічній доступності можуть підтримувати жіночий організм в будь-який час. Йдеться про період вагітності та настання менопаузи.

6. Часте споживання чорносливу забезпечує хороше самопочуття, приплив сил, підвищення працездатності.

7. Оскільки чорнослив багатий на антиоксиданти, то здатен боротися зі старінням клітин. Омолоджує організм загалом. Для омолодження чорнослив вживають не лише внутрішньо, але й у складі масок для обличчя.

Користь чорносливу досліджують і по сьогодні, адже немає остаточного переліку корисних властивостей цього сухофрукту. Проте одне відомо точно: чорнослив – це надзвичайно корисний продукт, який сприяє зміцненню організму та покращенню стану здоров'я загалом.

Замовити чорнослив оптом можна у нас. Це значно дешевше, ніж купувати вроздріб. По-перше, на нашому сайті ціна за 100 грамів знижується залежно від кількості замовлення. Чим більше замовляєш, тим дешевше купуєш. По-друге, не потрібно кілька разів оплачувати доставку. Мінімальна сума замовлення у СПД Димитров становить 500 грн.

Зацікавила наша пропозиція? Тоді залишайте заявку на сайті, й менеджери компанії зв'яжуться з Вами для уточнення деталей замовлення! Працюємо по всій території України! Для уточнення будь-якої інформації телефонуйте за контактним номером!