Про важливість дизайнерської упаковки для товара сьогодні не говорять тільки ліниві. Вона допомагає не тільки правильно позиціонувати продукт, а й істотно збільшити продажі. Але не варто забувати про транспортну упаковку, яка захищає товар при транспортуванні і зберіганні.

Бракований продукт не буде мати попит, навіть якщо у нього найпривабливіша упаковка і найкращі технічні характеристики на ринку. В цьому випадку його доведеться відправити на утилізацію або поставити за ціною собівартості.

Якщо йдеться про великі поставки, то неякісна упаковка призведе до великих збитків і негативно позначиться на прибутку компанії.

Щоб уникнути браку, потрібно дотримуватися норм і правил, завдяки яким забезпечується надійна фіксація вантажу при транспортуванні.

Залежно від специфіки роботи і товарообігу фірми варто підібрати правильне обладнання і матеріали. Це можуть бути як машини для упаковки великогабаритних виробів, так і мобільні пристрої, що популярні на невеликих підприємствах.

Стрепінг-інструмент – це обладнання, яке призначене для стягування, обрізання і скріплення товару металевою стрічкою. Це необхідно для підтримки форми і структури коробки при перевезенні.

Принцип роботи пристрою досить простий. У процесі упаковки два кінці стрічки з'єднуються спеціальними скобами або за допомогою температурного зварювання. Стрепінг-стрічка підлаштовується під габарити короба і надійно фіксує продукцію. Оптимальна ціна і доступність матеріалів – дві причини, чому стрепінг-обладнання популярне на підприємствах.

Устаткування буває:

автоматичне;

Допомагає повністю автоматизувати процес упаковки і заощадити час роботи оператора.

• напівавтоматичне;

Укомплектовано спеціальним столом і електронагрівальними елементами, які допомагають швидко упаковувати товар.

• ручне.

Мобільний, компактний пристрій, який можна використовувати в будь-якій точці на виробництві та упаковувати товар різних габаритів.

Устаткування для пакування спрепінг-стрічками використовують в різних промислових сферах. Завдяки універсальності машини вона здатна упаковувати продукцію в малосерійному або одиничному виробництві.

Сфери промисловості, в яких використовують стрепінг-інструмент:

• текстильна
;• хімічна;
• фармацевтична;
• харчова;
• деревообробна;
• будівельна;
• металургійна і т. д.

З огляду на специфіку продукції можна легко підібрати обладнання, яке краще за інших буде виконувати функцію упаковки і забезпечить надійну фіксацію при транспортуванні та зберіганні.