Для кожної дитини один із найважливіших етапів в її житті – це перехід з дитсадка в школу, де малюки здобувають практичні знання та навички. У дітей зазвичай виникає величезна кількість запитань, адже вони бачать навколишній світ зовсім по-іншому. Завдяки шкільним предметам та роботі вчителя дитина отримує відповіді на запитання, що стимулює інтерес до подальшого навчання.

Переважна більшість батьків, готуючи дітей до школи, бажає навчити їх читати та писати. Проте навчитися писати значно складніше, ніж читати. Опанувати навички письма – досить складно, проте якщо в процесі використовувати прописи, то процес навчання буде набагато легшим. У такий спосіб можна зацікавити дитину.

У цих робочих зошитах букви можна наводити по пунктирних точках, що суттєво полегшує процес навчання. Батьки та вчителі активно використовують прописи, оскільки в такий спосіб можна натренувати пальчики дитини, і вона з часом зможе писати красиво і без пунктирних ліній. Основною перевагою такого процесу є те, що більшості дітей подобається сам процес наведення літер.

Щороку навчальна програма в школі змінюється, та українська мова залишається основним та, певно, найголовнішим предметом. Атож, від знання української мови залежить увесь подальший навчальний процес. Знання мови забезпечить повноцінну адаптацію дитини у соціумі, що дозволить сформувати навички спілкування та навчитися висловлювати власну думку.

Наша компанія пропонує навчальну літературу для учнів 1-11 класів шкіл, корисні матеріали для дошкільних навчальних закладів, а також весь асортимент необхідної літератури для вчителів, методистів, вихователів та інших працівників закладів освіти. На всю літературу маємо документи.

У каталозі нашого інтернет-магазину представлений величезний асортимент різноманітної літератури. Зокрема, у нас наявні:

• різні підручники та зошити;
• атласи;
• методичні матеріали.

Основними перевагами компанії є:

— величезний вибір різноманітної літератури, тому Ви неодмінно зможете знайти необхідну саме Вам;

— завжди враховуємо побажання усіх клієнтів, тому, навіть якщо не знайшли якусь книгу, Ви можете відправити зображення потрібного підручника на вайбер, і ми неодмінно знайдемо його;

— діє гнучка система знижок у разі оптового замовлення;

— доступна вартість підручників;

— усі підручники мають відмінну якість, оскільки використовуємо тільки найкращі матеріали.

Отож прописи для 1 класу з письма можна придбати в компанії UkrBook. Виконуємо оптові та роздрібні замовлення. У разі оптового замовлення надаємо приємну знижку. Будемо раді нашій співпраці та чекаємо на Ваші замовлення!