Останнім часом дуже популярною стала вишивка на одязі. Її використовують, щоб прикрасити свій одяг, зробити річ оригінальною, виділитися з натовпу неповторним візерунком. Одним зі способів вишивки є саме машинна вишивка. Машинна вишивка – це процес, який дозволяє автоматизовано наносити вишивку на тканину.

Порівняно з простою вишивкою, яка застосовується вже тисячоліттями, машинна виникла порівняно нещодавно, але вже встигла майже витіснити ручне шиття з ринку. Перша машинка для вишивання з’явилася у Франції 1821-го року, і відтоді машинна вишивка тільки поширювалася завдяки багатьом перевагам перед ручною.

Технологія машинної вишивки на одязі постійно вдосконалювалася: спочатку джерелом інформації були перфокарти, які обмежували швидкість вишивки і не завжди давали якісний результат, сьогодні ж використовується вишивальне обладнання на мікропроцесорах. Спочатку дизайн та макет розробляється в спеціальних програмах, а потім наноситься безпосередньо на тканину. Машинну вишивку можна застосовувати практично на будь-якому виді одягу – футболки, плаття, сорочки, куртки, та навіть на взутті.

Перевагами машинної вишивки є те, що вона надзвичайно точна, адже ми можемо регулювати тип стібка, його напрямок чи ширину. Така вишивка створюється за короткий період часу і є набагато швидшою, ніж ручна. Також вона зручніша для нанесення різних логотипів на одяг чи аксесуари для компаній, надписів чи візерунків на уніформи та спеціалізований одяг, тому що малюнок може повторюватися безліч разів і бути ідентичним оригіналу.

Якісні послуги машинної вишивки надає саме наше ательє. Ми працюємо з широким асортиментом матеріалів. У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта, ми стараємося завжди бути чуйними до наших замовників, прислухатися до їх зауважень і уточнень.

Також ми можемо запропонувати для вас унікальну вишивку на уніформі: нанесення логотипів чи символіки – будь-що за вашими побажаннями. Крім того, ви можете придбати в нашій компанії унікальні вишиті картини, які стануть окрасою будь-якого інтер’єру. Ми працюємо вже понад 18 років, тому ви можете бути впевнені в нашому досвіді та знанні своєї справи. Клієнти завжди залишаються задоволеними результатами нашої праці.

Ми постійно розвиваємося та вдосконалюємося, використовуємо лише якісні та перевірені матеріали, у нас оптимальні ціни та хороший сервіс, адже ми працюємо лише для вас. Для замовлення послуг машинної вишивки телефонуйте за контактними номерами, які вказані на сайті. Гарантуємо хорошу якість та вчасне виконання замовлення будь-якої складності.