Вушні бірки використовують для ідентифікації тварин. Завдяки ним можна вчасно здійснити вакцинацію тварин, відмітити особин, які мають різні захворювання.

Основні переваги використання вушних бірок:

- висока швидкість встановлення та простота;
- виготовлені із якісного та еластичного поліуретану, пластику;
- гіпоалергенність;
- мають міцний замок;
- надзвичайно рівна та гладка поверхня;
- частини бірок легко повертаються відносно одна одної;
- наявні різні кольори.

Виділяють різні види бірок. Зокрема, вони можуть бути одинарними, подвійними, можуть мати різний колір, форму (трикутні, круглі, квадратні) та розміри. Для виробництва бірок використовують термопластичний поліуретан, який не спричиняє жодних алергічних реакцій та подразнень на шкірі тварин. Популярнішими та затребуванішими є більші бірки, адже ймовірність загубити їх є набагато меншою.

Звичайна бірка складається з двох частин, в одній із яких є спеціальний отвір, інша має спеціальний шип. Уся процедура встановлення бірки є надзвичайно швидкою та малотравматичною, тварина відчує лише невеликий дискомфорт. Навіть при постійному носінні вушної бірки ще не було жодного випадку, щоб виникли гнійні запалення або різні алергічні реакції.

Представлені бірки, виготовлені компанією з Нової Зеландії Zee Tags, є надзвичайно надійними, оскільки, за результатами спостережень, шанс втратити їх становить навіть менше 1 %. Бірки здатні витримувати високі та низькі температури. Інформація на них є легкочитною та не стирається навіть з часом, що вкрай важливо. Бірки є досить гнучкими, тому не створюють практично жодних незручностей для тварин.

Варто дотримуватися правил встановлення бірок. Зокрема, вони мають зберігатися в чистому та сухому контейнері. Потрібно вибрати правильний кліпсатор відповідно до бірки. Руки в оператора мають бути чистими. Бірку треба розмістити у кліпсаторі та встановити одним швидким рухом. Перевірку слід виконати через 10 днів після процедури. Якщо дотримуватись усіх правил установки, то ніяких ускладнень не повинно бути.

Вушні бірки для тварин можна придбати в компанії Бентлі Україна. Приймаємо замовлення з усіх куточків України. Також надаємо гарантійне обслуговування. Співпрацюємо тільки з найкращими виробниками, гарантуємо відмінну якість. Усі товари є сертифікованими та відповідають встановленим стандартам якості. У разі виникнення труднощів з вибором неодмінно проконсультуємо Вас. Чекаємо на Ваші замовлення!