Вишиті орнаменти та барвисті візерунки завжди є предметом для гордості та способом вирізнитися з-поміж інших. Вишивка виникла дуже давно, і відтоді вона то втрачала свою популярність, то навпаки ставала дуже модною. Вишитий одяг вабить погляд та манить своєю оригінальністю та майстерністю. Однією з важливих задач у вишивці є правильно підібрані нитки для вишивання. Під час підбору потрібно відштовхуватись і від типу тканини, на якій вишиваємо, і від техніки вишивання.

Найпопулярнішими видами ниток для вишивання є:

• Вишивальні нитки муліне. Це бавовняні нитки, які складені в пасма по декілька окремих. На сьогодні існує величезний асортимент цих ниток, які відрізняються не лише неймовірною кількістю відтінків, але й якістю пряжі. Під час вибору ниток муліне потрібно звернути особливу увагу на те, що нитка не повинна линяти, адже це може зіпсувати всю вашу роботу.

• Кольорові бавовняні нитки. Їх особливістю є те, що вони м’якші, ніж муліне. Складаються на 100 % з бавовни. Продаються невеликими мотками, які складаються з однієї нитки певного кольору і типу.

• Мерсеризовані нитки – це бавовняні кручені нитки з характерним блиском. Їх випускають в клубках і розрізняють за товщиною ниток.

• Металізовані нитки. Вирізняються з-поміж інших своїм зовнішнім виглядом, схожі на блискучий металевий дріт. З такими нитками важко працювати, але вишивка ними виглядає ефектно та виразно.

• Шовкові та віскозні нитки. Вишивка такими нитками буде мати характерний блиск та м’який рівний малюнок. На бажання можна поєднувати з іншими видами ниток.

• Гобеленова шерсть. Ці нитки підходять для щільних тканин, використовуються для вишивання гобеленів та килимів.

Під час вибору ниток уявіть, яким би ви хотіли бачити готовий виріб, дайте волю своїй фантазії. Пам’ятайте, що саме від них залежить якість і зовнішній вигляд вашої вишивки.

Якісні вишивальні нитки пропонує купити наша компанія. У нас широкий асортимент ниток, який ви можете переглянути в каталозі на сайті. Одним із рекомендованих видів є вишивальна нитка Sofia, особлива своєю еластичністю, високою міцністю, забарвленням та приємним шовковим блиском в виробі. Має високу міцність і зносостійкість, тому її часто застосовують у вишивці на виробах, які піддаються частому пранню, це, зокрема, робочий, спортивний чи джинсовий одяг. Підходить для вишивки дрібного тексту або графіки з маленькими елементами. Вишивальні нитки нашої торгової марки мають стійке забарвлення і є гіпоалергенними. Ці нитки дають можливість вишивати абсолютно на всіх видах тканин і трикотажних полотнах, а також на шкірі і шкірозаміннику. Колірна гама налічує понад 100 відтінків.

Замовити вишивальні нитки ви можете на нашому сайті або зателефонувавши за контактним номером. Будемо раді бачити вас серед наших клієнтів!