Під час будь-яких робіт з електрикою необхідно дотримуватися встановлених правил безпеки. Важливо, щоб устаткування було заземленим та знеструмленим. Працівник повинен використовувати засоби індивідуального захисту, зокрема діелектричні рукавички, завдяки яким можна уникнути удару струму навіть за найменшої ймовірності.

Основна функція, яку виконують діелектричні рукавички, – це захист рук людини в процесі роботи з різним обладнанням, мережами з високим рівнем напруги. Для їх виготовлення використовують спеціальні матеріали, які дозволяють захистити руки під час ремонту або монтажу проводки та різної техніки. Тому вкрай важливо проводити випробовування індивідуальних засобів захисту.

Рукавички виготовляють з гуми, яка має спеціальний склад. Така гума є надзвичайною міцною та еластичною, проте навіть вона може руйнуватися під впливом світла, мінеральних масел, лугів та надзвичайно легко пошкоджується механічно.

Стенд високовольтний стаціонарний використовують для випробувань різних засобів захисту, а саме діелектричних рукавичок, ботів і калош та інструментів, які мають ізольовані держаки. Установка може працювати за температурі від 1 до 40 градусів, відносної вологості не більше 80 %. Обслуговування здійснює оператор, у якого є спеціальний допуск до виконання таких робіт.

У процесі випробування рукавичок їх занурюють у воду, яка має досить високу температуру. Рівень води має бути нижчим на 4,5-5,5 см від верхніх країв, оскільки вони повинні бути сухими. Далі подається випробувальна напруга, і якщо струм проходить через рукавичку, а його показники перевищують встановлені норми, то рукавички відносять до бракованих. Існують встановлені норми та періодичність проведення випробувань рукавичок – здебільшого це роблять один раз на пів року. Після закінчення випробовувань рукавички обов’язково необхідно просушити. Їх варто надягати на повну глибину, вони обов’язково повинні бути одягнені на рукав одягу, щоб повноцінно захищали Ваші руки.

Перевірка діелектричних рукавичок є вкрай важливою та можлива за допомогою устаткування компанії Харківенергоприлад. Термін гарантійного обслуговування обладнання становить 1 рік. Працюємо не тільки в Україні, але й за кордоном. У разі потреби неодмінно проконсультуємо Вас і допоможемо вибрати необхідні установки. Співпрацюємо із провідними компаніями. Чекаємо на Ваші замовлення!