Практично в кожному сучасному нічному клубі та на інших концертних майданчиках можна побачити димові машини. Димові машини бувають двох видів:

• моделі легкого диму;
• установки з важким димом.

Усі установки нагрівають спеціальну рідину, а потім виходить дим; від складу самої рідини залежить і якість отриманого диму. Рідину виготовляють із дистильованої води та гліцеринового спирту, можливе використання спеціального масла, яке дозволяє отримати густіший дим. Рідина стикається з частинками повітря, охолоджується та перетворюється в аерозоль, тому створюється ефект диму. Однак важливо, щоб рідина була достатньо нагрітою, оскільки інакше на виході Ви отримаєте «мокрий дим», який осяде конденсатом на сцені та апаратурі. Якщо ж рідину перегріти, тоді установка може перегоріти.

Генератори легкого диму є універсальними, тому можуть використовуватися на різноманітних дискотеках, вечірках. Найчастіше їх використовують як самостійне устаткування, а також разом із різними світловими установками. Головною особливістю генераторів важкого диму є те, що дим вистилається внизу по підлозі густим шаром, а не розсіюється. Отриманий легкий дим відмінно тримається в приміщенні.

Більшість генераторів мають спеціальний пульт управління, що дозволяє регулювати інтенсивність утворення диму. Можливе обладнання спеціальним таймером.

Вибираючи таке устаткування, насамперед враховуйте потужність обладнання, оскільки від цього показника залежить його продуктивність, тобто скільки диму буде отримано за одну хвилину. Потужність вибирають з огляду на площу приміщення.

Наведемо кілька рекомендацій щодо потужності:

• приміщення площею до 20 м2 – установки з потужністю до 90 Вт;
• 20-30 м2 – генератори до 1600 Вт;
• 30-40 м2 – установки з потужністю до 2000 Вт;
• понад 40 м2 – генератори до 3000 Вт.

Купити генератор диму можна в компанії Z-Promo Group. Приймаємо замовлення з усіх регіонів України. Також можлива оренда обладнання. Надаємо гарантійне обслуговування залежно від типу обладнання. У наявності широкий асортимент якісного устаткування для організації свята. За потреби неодмінно проконсультуємо Вас. Оплата на карту «ПриватБанку». Чекаємо на Ваші замовлення!