Основним завданням будь-якого компресора є подача повітря для різних інструментів, зокрема розпилювачів для фарби, виробничого устаткування.

Усі компресорні установки поділяють на:

• поршневі;
• гвинтові;
• спіральні.

Беззаперечною перевагою гвинтових компресорів з прямим приводом є те, що процес нагнітання повітря відбувається плавніше, на відміну від поршневих установок. Гвинтові компресори мають набагато нижчий рівень вібрації та шуму. Завдяки невеликій вазі їх можна встановити в будь-якому приміщенні. Для їхнього встановлення не потрібно спеціального фундаменту, тобто не треба витрачати для цього додаткові кошти. Автоматична система управління дозволяє надзвичайно швидко навчитися працювати з ними. Гвинтові компресори стискають повітря відповідно до потреби, що дозволить витрачати на 25-30 % менше електроенергії.

Компресор варто вибирати з огляду на сферу використання, оскільки від цього залежатиме результативність його роботи. Основну увагу під час вибору компресора треба звернути на такі показники, як рівень потужності, шуму, величина ресивера, тиск повітря. Саме від потужності залежить, наскільки швидко компресор впорається з поставленим завданням. Рекомендовано вибирати компресор із запасом потужності приблизно в 30 %.

Основні переваги гвинтових компресорів:

— надзвичайна простота обслуговування;
— порівняно невисока вартість;
— високий рівень надійності;
— тривалий термін експлуатації за умови своєчасного обслуговування;
— коефіцієнт корисної дії компресорів є досить високим.

Компресори від нашої компанії є доволі простими в обслуговуванні. Їхній ресурс становить орієнтовно кілька десятків тисяч годин.

Крім того, пропонуємо обслуговування різних установок. Гарантуємо відмінну якість, оскільки у нас працюють справжні професіонали своєї справи. Обов’язково усунемо будь-які несправності в найкоротші терміни. Є можливість обміну старих компресорів на нові з невеликою доплатою. У такий спосіб Ви зможете здійснити заміну старого устаткування на нове.

Гвинтовий компресор з прямим приводом наявний у каталозі продукції компанії Надійні технології. Термін гарантійного обслуговування становить 2 роки. Приймаємо замовлення з усіх регіонів України. Спосіб оплати і доставки обговорюється індивідуально з кожним замовником. У разі виникнення додаткових запитань неодмінно проконсультуємо Вас і допоможемо зробити правильний вибір. Чекаємо на Ваші замовлення!