Дедалі частіше на ринку трапляються вироби з екошкіри: меблі, аксесуари, галантерея, одяг, взуття. То що ж таке екошкіра та чому вона заполонила полиці магазинів?

Екошкіра – це особливий вид тканини, який отриманий шляхом нанесення поліуретанової плівки на бавовняну основу. Завдяки сучасним технологіям цей матеріал неймовірно схожий на натуральну шкіру, недосвідченим оком екошкіру можна відразу і не розпізнати. Екошкіра є м’якою, гнучкою та має красивий зовнішній вигляд, а називається екологічною, тому що створена з матеріалів, які не шкодять здоров’ю людини та навколишньому середовищу.

Та оскільки цей матеріал з’явився не так давно, люди часто задаються питанням про якість та переваги екошкіри. Тож розгляньмо глибше цю проблему.

Напевно, першим фактором, який кидається в очі під час вибору товарів з екошкіри, є ціна. Такі вироби мають значно меншу вартість порівняно з товарами з натуральної шкіри. І це логічно, адже виробники використовують дешевші матеріали.

Наступною перевагою є еластичність. Якщо носити взуття з натуральної шкіри довгий час, то воно почне розтягуватися та втрачати свою форму, адже шкіра має властивість тягнутися. Екошкіра ж такої властивості не має, тому виріб буде зберігати свою форму значно довше.

Ще одним плюсом є те, що екошкіра є гіпоалергенною та нетоксичною. На противагу натуральній, вона не обробляється різними хімікатами та виготовляється лише з екологічно безпечних для людини матеріалів. Також вона пропускає повітря, адже під час виготовлення на тканину наносять поліуретан з мікропорами. Завдяки цьому ж шару поліуретану тканина є досить міцною, не схильна до появи подряпин чи стирання.

Ну і, напевно, потрібно ще згадати про велике різноманіття кольорів на виробах з екошкіри. Натуральну шкіру важко повністю позбавити природного відтінку та пофарбувати в якийсь унікальний колір. Водночас екошкіра дуже легко піддається фарбуванню, набуваючи яскравих та незвичайних кольорів.

Взуття з екошкіри купити недорого ви можете в нашому інтернет-магазині. Пропонуємо широкий асортимент товару, з яким ви можете ознайомитися в каталозі, а також доступну ціну, яка поєднується з хорошою якістю. Ми доставляємо товари по всій Україні, оплата – зручним для вас способом: можлива передоплата або оплата готівкою після замовлення. Відправка товару зазвичай займає 1-3 дні. Для уточнень або запитань телефонуйте за контактним номером, який вказаний на сайті.