Яблуневий сад Антон Павлович Чехов не увічнив. Може яблук не любив, може вони росли там погано, а може тому, що яблука в казках, міфах і піснях постійно згадуються. Молодильні яблука мало не у всіх фольклорах світу, на другому місці після потопу, яблуко розбрату - хто про нього не чув, той взагалі не землянин. Персонажі фольклору всіх слов'янських народів користуються яблуками для всіляких потреб. В арабських казках яблука теж не забуті, а у них фруктів-то скільки, але і яблукам місце знайшлося!

Яблуко ми першим пробуємо в дитинстві і любимо його все життя. Любимо особливо сильно в дитячому віці, коли на дворі червень і батьки суворо наказали зелених яблук не їсти. Яблучний джем і яблучний пиріг, скільки рецептів цих милих домашніх солодощів існує в світі? Ніхто не рахував - скільки господинь, стільки рецептів!

Хочете виростити яблуневий сад, щоб пишатися ним перед онуками-правнуками і щоб вони їм у свою чергу могли пишатися? Звертайтеся в наше господарство, урожай найновіших і ексклюзивних сортів яблук не змусить Вас роками знемагати в очікуванні дива. Ми постачаємо 2-х, 3-х, 4-х річні саджанці і допомагаємо закласти сад. Урожай Ви зможете дегустувати на наступний рік після посадки! Наші саджанці проходять весь комплекс обробки від шкідників і вибрані з найсучасніших, високоврожайних, стійких до захворювань сортів.

Найбільшим попитом користуються сорти яблунь, які вже добре відомі споживачеві яблук. Білий налив або Паперовка не потребують реклами, ці яблука кожен пробував хоч колись і серед літніх сортів вони займають гідне місце. Оттава, Мантет, Женева Ерлі та інші літні сорти також користуються великою популярністю. З настанням осені Вас будуть радувати Антонівка, Рубін, Гала Ред, Слава Переможцям та інші сорти. На тривале зимове зберігання годяться Айдаред, Аскольда, Глостер, Голден Делішес, Джонаголд, Мантуанське, Спартан, Флоріна, Чемпіон.

Яблуневими саджанцями ми не обмежуємо асортимент своєї продукції. Груші літніх, осінніх і зимових строків дозрівання представлені різноманітними сортами як української, так і світової селекції. Найвідоміші сорти - Бере літня і Старкрімсон дозрівають влітку, Бере Боск, Вікторія, Вільямс червоний, Пріднестрянка, Конференція радують рясним урожаєм восени, Бере Андарпон, Бере Київська, Етюд, Листопадова, Стрийська дозрівають пізно, зберігають до глибокої зими аромат і тепло літніх днів.

В наявності 14 сортів саджанців улюблених ласощів дорослих і дітей - черешні. Найбільш рання - Валерій Чкалов і Присадибна порадують першими ягодами в травні-червні, а пізні - Генеральська і Дрогана жовта продовжать гурманські задоволення до кінця літа. Є й черешня середнього терміну дозрівання, таких сортів як Василиса, Романтика, Казка. Абрикоси також представлені найкращими і врожайними сортами, придатними для кліматичних умов України - Буревісник, Ельбрус, Красень Києва, Оболонський, Ветеран Севастополя. Не обійшли увагою в нашому господарстві й персики - Лебедєв, Грінсборо, Київський ранній, Донецький жовтий, Редхейвен, Славутич, Сонячний, Щедрий, ці сорти стануть прикрасою вашого саду і під час цвітіння і восени, покриті ароматним урожаєм.

Любителі оригінальних східних соусів обов'язково повинні посадити у себе в саду аличу, адже ці ягоди йдуть на виготовлення ткемалі, такого ж популярного у нас, як вассабі в Японії. Ягоди аличі сортів Глобус, Голлівуд, Рясна, Оленька і Машенька підійдуть як для соусу так і для варення. В даний час ми пропонуємо нашим покупцям 12 сортів саджанців слив, серед яких: Блю фрі, Анна Шпет, Волошка, Ода, Стенлей, Угорка італійська, Ренклод Альтана і Ренклод Карбишева. Саджанці вишні представлені сортами Альфа, Гріот, Шалунья, Тургенєвка, Норд стар, Володимирська, всього 13 сортів. У продажу є саджанці айви і волоського горіха.

Ми постійно працюємо над оновленням нашого асортименту, вибираючи все найкраще як з перевірених сортів, що давно зарекомендували себе з найкращого боку, так і з сортів нової селекції з відмінними споживчими показниками.