Рація являє собою пристрій, який використовують для переговорів. Вона складається із передавача та приймача радіосигналу. На перших порах рації мали надзвичайно великі розміри і були тільки стаціонарними, і лише згодом почали з’являтися портативні рації.

Усі рації доцільно розділити на любительські та професійні. Придбати любительську рацію надзвичайно просто, для цього не потрібна реєстрація та ліцензія на її використання. Вона має компактні розміри та величезний набір різних функцій. Корпус зазвичай виготовлений із ударостійкого пластику, наявний захист від потрапляння вологи.

Основне завдання перед покупкою рації – визначитися із цілями, для яких вона потрібна Вам. Від цього безпосередньо залежатиме термін її експлуатації.

Портативна радіостанція є надзвичайно компактним пристроєм, завдяки якому забезпечується зв’язок на досить великій відстані та який дає можливість швидко та легко обмінюватися повідомленням. На відміну від стаціонарних установок, портативні апарати є надзвичайно простими у використанні. Кожна портативна рація має власний діапазон частот.

Багато хто вважає, що рації є непотрібними в еру мобільного зв’язку, проте вони вкрай необхідні для поліції, охоронних структур. Також вони актуальні для туристів, альпіністів та любителів активного відпочинку.

Переважна більшість тих, хто бажає придбати портативну рацію, хочуть рацію дальньої дії. Зв’язок забезпечується на відстані близько 10-25 кілометрів. Радіус охоплення не залежить від потужності рації, бо на це впливає якість антени, її варто купувати окремо. Зв’язок залежить від рельєфу місцевості, наявності різних радіоперешкод, висоти антени. На його дальність також впливає низький рівень заряду батареї, тому рекомендують завжди мати з собою кілька запасних акумуляторів.

Практично кожен, вибираючи рацію, бажає купити пристрій з надсучасним дисплеєм та різноманітними функціями, а також невеликого розміру. Також важливо, щоб рація була надійною та простою в користуванні. Доцільним буде наявність ефективної системи подавлення шуму.

Портативні рації дальньої дії можна придбати в компанії Ексіда. У наявності величезний асортимент рацій від найкращих виробників. Надаємо гарантійне обслуговування. Працюємо по всій території України. У разі виникнення додаткових запитань неодмінно проконсультуємо Вас та допоможемо зробити правильний вибір. Чекаємо на Ваші замовлення!