Навіть найменша подряпина на машині вже засмучує власника авто. А що вже говорити про вм'ятини, які відразу впадають у вічі?! Вони можуть з'являтися з багатьох причин, і ніхто від цього не застрахований. Щоб ця вм'ятина не псувала Вам настрій, просто вчасно зверніться до майстра.

Сьогодні існує можливість виправити вм'ятину без фарбування. Сучасна технологія видалення вм'ятин (з англ. Paintless dent repair, або скорочено PDR) є унікальною, нею вже десятиліттями користується Європа та увесь світ. Останні кілька років її практикують і в Україні. Якщо фарба автомобіля не постраждала, а лише з'явилася вм'ятина, то, грамотно підійшовши до цієї справи, усунути її можна і без фарбування. Для цього знадобляться не лише теоретичні знання, але й відповідний інструмент. А досвід у цій, як і в будь-якій іншій справі, дозволяє провести роботу якнайкраще.

Видалення вм'ятин без фарбування може здійснюватися різними способами.

1. Зсередини за допомогою спеціального інструменту. Суть методу полягає в тому, щоб натисканнями з внутрішньої сторони видавити вм'ятину.

2. Ззовні клейовою системою. На місці вм'ятини за допомогою спеціального клею прикріплюється кліпса. Вона необхідна для того, щоб майстри, беручись за неї, витягнули вм'ятину. Цей спосіб здебільшого використовують для усунення дефектів у важкодоступних місцях, де звичайним інструментом усунути проблему дуже складно.

3. Ззовні магнітним індуктором. Під дією магнітного індуктора вм'ятина зникає, а поверхня набуває першопочаткового вигляду. Цей спосіб підходить лише для маленьких вм'ятин, які виникають, наприклад, після граду.

Здійснюючи ремонт саме в такий спосіб, вдається повернути автомобілю гарний вигляд, зберігши заводську фарбу. До того ж перевагою такого ремонту є його оперативність.

Якщо Вас цікавить питання не тільки про те, як виправити вм'ятину без фарбування, але й де це можна зробити в Криму, то ми охоче Вас проінформуємо! Компанія PDR з 2016-го року практикує видалення вм'ятин, і її фахівці вже набули достатньо досвіду, щоб не лише здійснювати ремонт, але й навчати цьому інших. Звернувшись у PDR, Ви можете бути цілком впевнені в тому, що усунути вм'ятину без фарбування наші спеціалісти зможуть на найвищому рівні. Переконайтеся в цьому особисто, скориставшись послугами компанії!

Зацікавила наша пропозиція? Детальніше про неї можна дізнатися у менеджерів компанії. Для цього просто надішліть нам запит онлайн або зателефонуте за контактним номером! Вони нададуть усю інформацію, що Вас цікавить! Звертайтеся, будемо раді співпраці!