Представлені котельні установки можуть мати різний рівень потужності. Їх можна встановлювати для забезпечення теплом індивідуальних житлових будинків та споруд комунально-побутового призначення. Котли мають мікропроцесорне регулювання температури та налагоджену примусову подачу повітря у камеру, завдяки цьому забезпечується повне згоряння палива.

Основні переваги наших котельних установок:

• значно збільшений об'єм топки;

• тривалість роботи від одного завантаження палива є досить великою;

• високий коефіцієнт корисної дії, що забезпечується завдяки повному згорянню палива;

• товщина стінок теплообмінника гарантує тривалий експлуатаційний період.

Котли Ретра Light дозволяють ще більше заощаджувати. Також наявний пульт управління, завдяки якому відбувається управління роботою вентилятора. Можливе встановлення факельного пальника із бункером. Завдяки наявності спеціального вентилятора подача повітря здійснюється до моменту досягнення максимальної температури.

Котли Ретра 6М шахтного типу та працюють за принципом нижнього згоряння палива. Усі стінки виготовлені із високоякісної сталі, яка призначена саме для котельних установок. Охолодження здійснюється за допомогою води. Є можливість встановлення пульта управління та вентилятора, за допомогою яких можна контролювати увесь процес горіння. Основною особливістю котлів шахтного типу є надзвичайно проста конструкція. Як паливо можна використовувати дерево, брикет, вугілля.

З представленими котлами надзвичайно легко працювати. У такий спосіб Ви зможете істотно заощадити навіть за один опалювальний сезон, оскільки котли є абсолютно незалежними від дороговартісних джерел енергії та значно менше її споживають.

Високий рівень надійності котельних установок підтверджує багаторічний досвід нашої компанії. З нами активно співпрацюють як українські, так і закордонні замовники. Постійно удосконалюємо котельні установки.

Котли опалювальні на твердому паливі представлені в каталозі компанії Ретра. Установки мають високий коефіцієнт корисної дії. Також надаємо гарантійне обслуговування терміном на 5 років. Котли запускаються у виробництво після внесення 10 % оплати. У разі виникнення додаткових запитань неодмінно проконсультуємо Вас та допоможемо зробити правильний вибір. Переконані, що якість котельних установок приємно Вас здивує. Чекаємо на Ваші замовлення!