Інколи буває досить складно висушити намокле взуття в домашніх умовах. Проте якщо цього не зробити, то у взутті створюється середовище, в якому розвиваються різні патогенні мікроорганізми. Тож Ваше взуття швидко втратить свою форму, і потрібно буде купувати нову пару. За допомогою електричної сушки можна швидко вирішити цю проблему.

Ультрафіолетова сушка – це пристрій, який може знищити усі патогенні мікроорганізми та з легкістю висушити взуття. Практично кожна сушка являє собою два корпуси, які з’єднані проводом. Вона дуже функціональна, ефективно сушить взуття і дозволяє суттєво подовжити термін його служби. Така сушка споживає невелику кількість електроенергії та є надзвичайно компактною. Усі внутрішні компоненти сушки надійно захищені завдяки міцному корпусу.

Основні переваги цієї сушки:

• ефективне видалення вологи без шкоди для взуття;
• знищення бактерій та усунення неприємних запахів;
• рівень витрат електроенергії є досить низьким;
• проста у використанні.

Основним недоліком такої сушки є високий ризик придбати підробку, оскільки можлива підміна ультрафіолетових ламп на звичайні сині світлодіоди.

Вибираючи сушку, варто звернути увагу на швидкість її нагріву та гнучкість проводу й якісну ізоляцію. Найкращою температурою для сушіння є 60-70 градусів. Висушити можна навіть найделікатніше взуття, адже сушка не пошкоджує хутро, замшу, шкіру, оскільки температура всередині є не надто високою. Достатньо помістити сушку всередині взуття та ввімкнути її в електромережу.

Сушка для взуття ультрафіолетова представлена у каталозі компанії Shine. Виконуємо оптові та роздрібні замовлення. Працюємо по всій території Україна. Гарантуємо відмінну якість. Усі вироби відповідають встановленим стандартам якості. У наявності усі необхідні підтверджувальні сертифікати. Надаємо гарантійне обслуговування терміном на 1 рік. Консультанти завжди з радістю дадуть відповідь на усі Ваші запитання. Позитивні відгуки наших клієнтів тільки підтверджують відмінну якість представлених установок. Будемо раді нашій співпраці!