Піддон дерев'яний – це незамінна річ, яку широко використовують для перевезення та зберігання вантажів. Завдяки піддонам транспортування вантажу стає значно простішим, а переміщення та зберігання – дбайливішим і безпечнішим.

Саме дерев'яні піддони вважаються найпоширенішими з-поміж усіх. Для їх виготовлення використовується деревина як хвойних, так і листяних порід. Піддони бувають також з інших матеріалів:

• метал;
• пластик.

А чи знали Ви, що піддони бувають багатооборотні (придатні для багаторазового використання) та спеціалізовані (одноразові)? Якщо з одноразовими піддонами все зрозуміло – після першого використання вони перестають бути корисними за призначенням, – то багатооборотні можна використовувати й надалі.

Існують різні види багатооборотних піддонів:

1. Ящикові дерев'яні піддони оснащені спеціальними стінками, які можуть бути представлені у двох варіантах:

складані;
знімні.

2. Іноді можна зустріти піддони з кришками. Їх використовують для вантажів, які не мають упаковки або мають первинну упаковку. Це стосується дрібних виробів машинобудівної промисловості, а також парфумерної та гумотехнічної промисловостей.

3. Стійкові піддони особливі тим, що стінки у них відсутні. Складаються вони із прямокутного днища, яке по кутах оснащене 4 стійками. На таких піддонах зберігають та транспортують продукцію в неміцній упаковці, складання якої у кілька рядів неможливе, а також ті вантажі, під час транспортуванні яких не допускається стиснення при багатоярусній установці піддонів. Стійкові піддони чудово підходять для вантажів неправильної форми (електродвигуни, генератори, акумуляторні батареї й таке інше).

4. Плоскі палети мають два настили, які розділяються шашками або брусками. Вони бувають двозаходні та чотирьохзаходні. Плоскі палети дуже зручні для здійснення підйомно-транспортних операцій, у ході яких будуть використовуватися автонавантажувач або візки із вилковими захопленнями. Якщо піддони мають виступи, це зручно для перевантажувального процесу за допомогою тельферів, стопкранів та інших подібних механізмів.

Одноразові палети доцільно використовувати, якщо вантаж відправляється десь у далеку дорогу, звідки повернення палетів недоцільне або неможливе.

Якщо Вас цікавять якісні дерев'яні палети, завітайте до каталогу товарів, який пропонує компанія Меридіан. Тут на Вас чекає широкий асортимент та оптимальні ціни. Якщо Вас зацікавила наша пропозиція, дізнавайтеся ціну, залишивши заявку на сайті або зателефонувавши за контактним номером!