Теплогенератори виготовляються з високоякісної сталі. Всередині вони футеровані вогнетривкою цеглою, яка дозволяє витримувати надзвичайно високу температуру – до 1600 градусів. У теплогенераторі використовується система повітряного охолодження корпусу, відтак повітря подається до камери згоряння, що дозволяє значно покращити процес спалювання палива. Колосники виготовлені з якісної вогнетривкої цегли, що дозволяє уникнути деформації та прогоряння.

Система управління є повністю автоматизованою, користувач лише вибирає необхідний тиск пари. Також можлива доукомплектація дистанційною системою управління. Бункер виготовляють індивідуально в кожному випадку, враховуючи умови розташування конструкції.

Існують різні види теплогенераторів, зокрема:

- газові – використовують для опалення величезних промислових приміщень;

- на рідкому паливі – мають менший радіус дії;

- твердопаливні – працюють на дровах, торфі, брикетах, вугіллі. Твердопаливні теплогенератори є надзвичайно економними у роботі, тобто рівень витрат палива є значно нижчим. Завдяки високому рівню автоматизації значно знижується кількість праці операторів.

Основні переваги теплогенераторів на твердому паливі:

- нагрівання приміщення відбувається надзвичайно швидко саме завдяки потоку гарячого повітря;

- забезпечується рівномірне нагрівання;

- їх можна використовувати як основне, так і додаткове джерело тепла;

- установки є надійними та безпечними.

Теплогенератори мають дуже високі показники коефіцієнта корисної дії. Повітряне опалення є найактуальнішим для нежитлових приміщень, зокрема ангарів, теплиць, зерносушильних комплексів.

Встановлювати теплогенератор потрібно на рівну та горизонтальну поверхню, яка виготовлена з негорючих матеріалів, зокрема бетону або металу. Приміщення обов'язково має бути оснащене протидимними установками та мати вентиляцію. При цьому важливо, щоб паливо мало вологість не вище 50 %. Найбільш часто в якості палива використовуються брикети, тирса, тріски. Дані теплогенератори активно використовують у сушильних камерах для зернових культур. Процес згорянння відбувається у два етапи.

Твердопаливний генератор можна придбати в компанії Синергія. Надаємо гарантійне обслуговування терміном на 1 рік. Працюємо за передоплатою. У разі виникнення будь-яких додаткових запитань неодмінно проконсультуємо Вас. Працюємо по всій території України. Чекаємо на Ваші замовлення!