Декоративні рослини, вирощені в нашому господарстві, реалізуються в контейнерах або викопуються з грудкою землі. Широкий асортимент вирощуваної продукції дозволяє нам озеленити будь-які за площею і призначенням ділянки. Залежно від сорту і форми одну і ту ж рослину можна використовувати для створення огорожі і бордюру, для одиночної або групової посадки. Ви можете надати нам свій план освоєння ділянки чи довірити цю роботу нашим фахівцям. Використовувана в нашому господарстві техніка дозволяє пересаджувати дерева з товщиною стовбура 12-15 см, що значно спрощує створення паркових та присадибних композицій.

З листяних порід ми поставляємо акацію білу звичайної та кулястої форм, аронію (чорноплідна горобина) звичайної і кулястої форм, декоративну березу, грушу, дуб червоний, катальпу прекрасну, клен гостролистий, липу серцелисту, горобину плакучу, черешню плакучу, шовковицю плакучу і кулясту, ясен золотистий плакучої форми. Ці саджанці продаються з грудкою землі.

Постійним попитом користуються чагарники хвойних порід. Ці невибагливі, зимостійкі, тіне- і вологотривкі, посухостійкі рослини дозволяють озеленити самі неродючі грунти. У природі вони зростають в самих складних кліматичних і грунтових умовах, що дозволяє використовувати їх при озелененні найскладніших ділянок. Незамінним посадковим матеріалом при створенні бордюрів і огорож є хвойні чагарники, так як вони дуже невибагливі в утриманні і вимагають мінімального догляду у вигляді обрізки. Ялина канадська, ялина звичайна, різні сорти ялівців - Віргінський, Китайський, Козацький, Звичайний, Скельний, Лускатий, всього понад 20 сортів, а також туя Західна 7-ми різних ​​сортоформ. Саджанці хвойних чагарників продаються в контейнерах. Також в контейнерах продається ялина колюча блакитна і листяні породи декоративних дерев - граб, дуб, верба, катальпа, клен, липа, горобина, сумах, черемха, яблуня, шовковиця і деревоподібні ліани: виноград, актинідія, жимолость, кампсис, плющ. У контейнерах продаються і листяні чагарники, з яких у нашому господарстві ми склали колекцію найпопулярніших і абсолютно нових сортоформ.

Ранньою весною, коли листя ще немає, а молода трава пробивається тоненькими першими пір'їнками, видовище буйно квітучої форзиції буквально заворожує. Сніг вчора лежав під цим кущем, а сьогодні він покритий яскраво-жовтими квітами! Форзиція порадує Вас першою, немов привітає з весною своїм безстрашним цвітінням. А хто байдуже може дивитися на кулясті суцвіття гортензії. Селекціонери вивели сорти з небесно-блакитними і яскраво-червоними квітами, фіолетовими і бузковими, жовтими та помаранчевими. Білосніжна колись гортензія не ображається на таке розмаїття квітів, їй подобається приміряти новий одяг. Аромат бузку і чубушника буде радувати вас кожну весну, невибаглива шипшина садова, сніжноягідник, хеномелес, спірея, деревоподібна півонія, жимолость, куляста верба, дейція, бірючина, вейгела і гібіскус прикрасять своєю присутністю Ваш ділянку, сад, альпійську гірку, водоспад.

У наших розплідниках ми проводимо повну передпродажну обробку рослин препаратами хімічного захисту від хвороб і шкідників. Весь посадковий матеріал проходить повний комплекс знезараження. Ми віддаємо перевагу сортам з високим рівнем стійкості до найбільш поширених в нашій місцевості хвороб і шкідників. Наші саджанці - це здорові, добре розвинені рослини, до яких ми проявили максимум турботи, уваги та догляду. Приходьте в наші розплідники і Ви зможете своїми очима побачити, які прекрасні рослини ми вирощуємо в нашому господарстві.