Тестостерон – це стероїдний гормон з групи андрогенів, в народі відомий під назвою «чоловічий гормон». Він відіграє важливу роль для чоловіків, зокрема в розвитку статевих органів та вироблення сперматозоїдів. Також він впливає на настрій чоловіків, рівень енергії та їхню поведінку. Дефіцит тестостерону може стати причиною дратівливості та навіть депресії. Виробляється цей гормон в сім’яниках спеціальними клітинами, а також в невеликій кількості секретується залозами.

Гормональний баланс є необхідною складовою хорошого стану здоров’я, тож дуже важливо вчасно розпізнавати ознаки дефіциту тестостерону та проходити курс лікування. Варто зазначити, що в різний віковий період зниження тестостерону має різні наслідки.

Ще в утробі матері низький рівень тестостерону негативно впливає на розвиток дитини, а під час статевого розвитку це призводить до того, що хлопчик погано набирає м’язову масу, у нього не змінюється голос тощо.

Особливу схильність до дефіциту тестостерону мають чоловіки в зрілому віці, тому лікарі рекомендують час від часу проходити обстеження для визначення рівня цього гормону. Основними ознаками зменшення рівня тестостерону в зрілому віці є:

• зниження енергії – ви можете відчувати постійну втому, і навіть після відпочинку не відбувається відновлення сил;

• зниження статевого потягу – може виникнути еректильна дисфункція, дедалі менше і рідше виникатиме бажання зайнятися сексом;

• зниження м’язової маси – за дефіциту тестостерону м’язова маса починає зменшуватися, причому це може супроводжуватися збільшенням жирових тканин, що ще більше погіршить самопочуття;

• гінекомастія – у чоловіків розвиваються молочні залози через дію естрогену – жіночого статевого гормону;

• поганий настрій – внаслідок зниження тестостерону чоловік відчуває емоційне пригнічення, що навіть призводить до депресії.

При появі таких симптомів вам потрібно звернутися до лікаря для обстеження. Можливо, в цьому буде винуватий не рівень тестостерону, адже такі симптоми часто притаманні іншим захворюванням.

Наш центр урологічного та сексуального здоров’я "Радість життя" надає таку послугу, як корекція тестостерону Львів та по всій Україні. У нас працюють лише висококваліфіковані та досвідчені спеціалісти, які підберуть вам індивідуальний метод лікування. Гарантуємо клієнтам конфіденційність. У нас доступні ціни, оплата послуг зручним для вас способом. Замовити лікування, а також уточнити ціни можна, зателефонувавши за контактними номерами, які розміщені на нашому сайті. Будемо раді допомогти вам!