Хірургічні шовні матеріали – це матеріали, які застосовуються для зшивання різних тканин чи зупинення кровотеч під час проведення хірургічних операцій. Здебільшого це стерильна нитка, виготовлена з натурального або синтетичного матеріалу. Такі матеріали застосовуються з метою з'єднання тканин з утворенням рубця або епітелізації. Вони бувають такими, що розсмоктуються (кетгут, дексон, вікрил, монокрил, ПГЛ (полігліколід), полісорб), та такими, які не розсмоктуються в тканинах (поліестер, лавсан, металевий дріт, суржіпро, пролен, поліефір, етибонд, мерсиле, тикрон, премікрон, суполен та інші). Деякі вчені виділяють ще групу матеріалів, які розсмоктуються повільно: капрон і шовк.

Хірургічний шовний матеріал є важливим інструментом під час проведення операцій, тому до нього існує ряд вимог, а саме:

• він обов'язково повинен бути стерильним;
• у нитки повинна бути хороша міцність, яка забезпечить витримування певної ваги без пошкоджень та розривів;
• нитка повинна добре фіксуватися у вузлі;
• по всій довжині повинен бути одинаковий діаметр;
• відсутність алергічного впливу на організм;
• нитки повинні бути стійкими до різних видів стерилізації;
• вони мають бути універсальними в застосуванні;
• собівартість повинна бути адекватною.

З розвитком сучасної медицини дедалі більшої популярності серед хірургів набувають нитки, які розсмоктуються у тканинах. Вони, окрім основних, повинні володіти додатковими характеристиками: невелике видовження; гладкість та еластичність, щоб забезпечити якісне та надійне в'язання вузлів; розсмоктування разом із загоєнням швів; забезпечення косметичності шва й відсутність грубого рубцювання; колір повинен бути таким, щоб його можна було відрізнити на фоні рани; не залишати татуювальних слідів; не змінювати шовно-хірургічних властивостей у процесі стерилізації.

Ви можете придбати якісні хірургічні шовні матеріали в нашій компанії. Ми пропонуємо шовний матеріал справді високої якості, до того ж за доступною ціною. Реалізуємо шовний матеріал від провідного виробника WEGOSUTURE. У нас широкий асортимент товарів, який можна переглянути в каталозі на сайті. В наявності розсмоктуючий синтетичний шовний матеріал (ПГА) та кетгут – саморозсмоктуючий хірургічний шовний матеріал, виготовлений з очищеної сполучної тканини, отриманої з кишечника великої рогатої худоби, а також великий вибір матеріалу, який не розсмоктується.

Ви можете без сумнівів замовляти у нас, адже наша компанія відчуває відповідальність перед клієнтами та відбирає тільки найкращий шовний матеріал високої якості для комфортного і безпечного використання при будь-яких оперативних втручаннях та процедурах. Працюємо по всій Україні. Якщо ви хочете оформити замовлення чи поставити питання, телефонуйте нам на гарячу лінію або пишіть онлайн.