У кожному домі є такий декоративний та функціональний елемент, як вентиляційна решітка. Вони розміщені на кухні або у ванній кімнаті та монтуються у стельовій зоні. Помилково вважати, що такі решітки мають тільки декоративне призначення, адже без них не зможе належно працювати вся вентиляційна система, а, як відомо, достатній рівень вентиляції – це гарантія комфортних умов проживання.

Решітки можуть бути використані як припливні та витяжні. Завдяки горизонтальним пластинам можна регулювати кут подачі повітря. Для виготовлення решіток використано якісний алюмінієвий профіль, який покривається полімерною фарбою, тож їх можна застосовувати навіть у несприятливих умовах. Вентиляційні решітки є стійкими до різних атмосферних явищ та не змінюють забарвлення. Вони досить легко встановлюються та не потребують особливого обслуговування, крім того, є надзвичайно легкими в експлуатації, їх досить легко очистити. Завдяки полімерному покриттю решітка має красиву та блискучу фактуру та не псується навіть з часом.

Наша компанія пропонує широкий асортимент вентиляційних решіток різних розмірів. Виготовляємо решітки за індивідуальними параметрами замовників. Постачаємо їх у якісній термоусадочній поліетиленовій упаковці. У наявності усі необхідні саморізи та декоративні накладки. Також можлива додаткова комплектація захисною сіткою від проникнення різних комах. Решітки можуть бути опціонально укомплектовані демпфером, у такий спосіб можна регулювати об’єм повітря. Завдяки жорстко закріпленим жалюзі решітки мають надзвичайно високі показники міцності та красивий вигляд. Решітки можуть бути сміливо встановлені у приміщеннях навіть із підвищеними вимогами щодо дизайну.

Решітка металева вентиляційна наявна в каталозі товарів компанії «Укрескон». Виробництво здійснюється відповідно до встановлених норм та вимог. Продукція проходить суворий контроль якості, яка підтверджується відповідними сертифікатами. Гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Наші спеціалісти неодмінно порадять якісне вентиляційне устаткування, яке буде ідеальним саме для Вашої оселі.

Виконуємо роздрібні та оптові замовлення. Приймаємо їх з усіх регіонів України. Спосіб оплати та доставки визначається в індивідуальному порядку з кожним клієнтом. У разі виникнення будь-яких додаткових запитань неодмінно проконсультуємо Вас. Будемо раді співпраці!