Нині дедалі популярнішими стають мінізаводи з виробництва харчових продуктів. Адже виготовлена тут їжа завжди свіжа, а отже, смачна. Споживач бачить весь процес виробництва – від підготовки сировини й аж до виходу готового виробу. Це викликає неабияку довіру, адже покупець має змогу особисто спостерігати за процесом приготування продукту. Тож можемо з упевненістю сказати, що попит на такі заводи щороку невпинно зростає.

Новинкою на ринку м'ясної промисловості став мініковбасний цех, яку пропонує компанія «ТЕХНО-ВУД». Мініковбасниця призначена для виробництва широкого асортименту варених і копчених ковбасних виробів. За одну робочу зміну в такому малогабаритному цеху можна виготовити 500-800 кг ковбаси. Мініковбасний цех складається з такого обладнання: вакуумний куттер, волчок, роторний шприц Frey, коптильно-варочна камера PSG plus, трейсилер (запайщик лотків) SCANDIVAC.

Обладнання для переробки м'яса оснащене цифровим програмним керуванням (просте в користуванні) та дає можливість підтримувати постійний цикл роботи. Завдяки цьому щоразу отримують однакову партію кожного виду виробу. Електронне обладнання та вимірювальні прилади дають змогу точно дозувати компоненти і підтримувати оптимальний режим роботи і контролю вхідної сировини та готового виробу.

Усе обладнання для м'ясопереробки відповідає вимогам європейських стандартів і санітарно-гігієнічним нормам. До того ж перевагою є те, що цей мініковбасний цех можна оснастити дизельним генератором, а тому він працюватиме там, де немає електрики.