Мікроскоп являє собою оптичний прилад, який збільшує зображення різних дрібних об’єктів, які неможливо побачити неозброєним оком. Мікроскопічне обладнання значно розширює можливості лабораторної діагностики завдяки багатократному збільшенню. Крім того, зараз стало можливим перенесення отриманого зображення на екран комп’ютера.

Виділяють велику кількість різновидів мікроскопів, зокрема:

• поляризаційні;
• стереоскопічні;
• металографічні.

Перший стереомікроскоп був винайдений 1920-го року, основним його призначенням було виконання різних балістичних експертиз. Сьогодні їх використовують для досліджень металевих поверхонь, деревини та ін. Найчастіше стереомікроскопи застосовують у такій сфері, як мікроелектроніка, а також у ботаніці, зоології, під час судових експертиз, у хірургії. Найбільше стереомікроскопи відрізняє від інших мікроскопів те, що вони мають велику робочу відстань, тож можна розміщувати різні об’єкти на предметному столі.

Стереомікроскоп працює за принципом відбитого світла від об’єкта, який досліджують. Ви бачите трохи різні зображення в лівому та правому окулярі, під дещо різними кутами. Отримане зображення є об’ємним, тому можна з легкістю оцінити висоту, ширину та довжину досліджуваного об’єкта. Стереомікроскопи можуть мати не тільки бінокулярну, але і тринокулярну насадку, що дозволяє візуально спостерігати двома очима та окремо під’єднати цифровий або дзеркальний фотоапарат чи спеціальну камеру для виведення «картинки» на екран комп'ютера, проводити фото- і відеозйомку, редагувати отримане зображення спеціальними програмами.

Стереоскопічний мікроскоп має красивий та сучасний вигляд і ергономічну конструкцію. Сучасна діодна система освітлення уможливлює комфортне використання мікроскопа без заміни лампи. Також у стереомікроскопах вбудоване верхнє або нижнє підсвічування, наявна насадка з регулюванням міжзіничної відстані 52-75 мм та нахилу окулярів на 45 градусів.

Стереоскопічний мікроскоп представлений у каталозі компанії «Колізей 21». У наявності великий асортимент якісного обладнання. Ми намагаємося завжди випереджати запити наших клієнтів та пропонуємо тільки високоякісну техніку. У разі виникнення будь-яких додаткових запитань обов’язково проконсультуємо Вас та допоможемо зробити правильний вибір. Приймаємо замовлення з усіх регіонів України. Співпрацюємо тільки із перевіреними виробниками. Кількість компаній-постачальників якісного лабораторного обладнання постійно росте. Будемо раді бачити Вас у числі наших клієнтів!