Безкаркасне (безрамне) скління є порівняно новим методом оформлення балконів різних приміщень. Цю технологію було запозичено у фінів, оскільки вони першими почали оформлювати балкони та тераси в такий спосіб, намагаючись, щоб у дім потрапляло якомога більше природного світла. Крім того, цей метод дозволяє повноцінно використовувати увесь простір балкону.

Цей метод скління передбачає відсутність будь-яких перегородок та рам. Готова конструкція є надзвичайно легкою та має неперевершений вигляд. Кріплення скла здійснюється за допомогою направляючих профілів.

Найчастіше безкаркасну технологію використовують для терас, балконів, веранд. Зазвичай для цього застосовують загартоване скло, яке є надзвичайно міцним та стійким до різних навантажень.

Безрамне скління має чимало переваг:

• можна склити балкони, тераси будь-яких розмірів та площі, навіть «у підлогу»;

• уся система є надзвичайно міцною, що гарантує високий рівень надійності;

• кращий рівень освітлення приміщення порівняно із іншими видами скління;

• надзвичайна простота обслуговування;

• тривалий термін експлуатації готової системи;

• стійкість до різних впливів навколишнього середовища та несхильність до розвитку корозійних процесів;

• здійснити безрамне скління можна цілий рік, адже монтаж не залежить від температурних режимів.

Такий вид скління ідеальний практично для всіх балконів, оскільки є дуже легким. Рух скла відбувається за допомогою спеціальних роликів, тому можна легко відчинити балкон повністю; балконні рами при цьому не заповнюють балкон. Під час руху вікон іноді виникають скрипучі звуки, тому необхідно періодично змащувати їх силіконом.

Завдяки безрамному склінню відкривається надзвичайно красивий вид, а доступу сонячного світла нічого не перешкоджає. Також безрамне скління надійно захищає приміщення навіть при сильних поривах вітру та перешкоджає потраплянню вуличного пилу і шуму, оскільки наявні надійні герметичні ущільнювачі. Балкон відмінно вентилюється всередині, тож не утворюється конденсат та не замерзає скло.

Безрамне скління балкону можна замовити в компанії «Укрескон». Здійснюємо продаж і монтаж готової системи безрамного скління, а також різних аксесуарів. У разі виникнення будь-яких додаткових запитань обов'язково проконсультуємо Вас. Гарантуємо стислі терміни виготовлення. Надаємо гарантійне обслуговування. Чекаємо на Ваші замовлення!