Ринок сьогодні пропонує широке різноманіття авточохлів, що не може не радувати власників автомобіля. Проте серед величезної кількості пропозицій буває складно зорієнтуватися і зробити правильний вибір. Спробуємо розібратися у різновидах чохлів та у тому, як зробити правильний вибір.

Авточохли відрізняються між собою способом установки, брендом та іншими параметрами. А втім, для більшості власників автомобілів найважливішою характеристикою авточохла є, напевно, його довговічність, на яку впливає тип матеріалу, з якого його виготовляють. Чохли умовно поділяють на модельні, універсальні та чохли-майки.

Універсальні чохли особливі тим, що підходять для переважної більшості автомобілів, модельні ж відшиваються спеціально для певної марки, моделі та року автомобіля. Якщо перші не завжди сідають ідеально, то другі завжди пошиті строго під розмір сидіння. Звісно, що універсальні чохли прослужать менше через нещільне прилягання, адже воно може зумовлювати швидше пошкодження чохла.

Що стосується чохлів відкритого і закритого типу, то вони обидва будуть однаково міцні, але краще віддавати перевагу другому, адже такі чохли дають максимальний захист кріслам від пошкодження. В майбутньому легше замінити чохол, ніж крісло.

З яких матеріалів можуть виготовлятися чохли та який із них найміцніший?

Натуральна та екошкіра. Обидва варіанти вважаються простими у догляді, мають гарний естетичний вигляд, проте дехто скаржиться на погану зносостійкість. Ціна на такі чохли висока.

Велюр. Красиві та зручні чохли, але швидко втрачають привабливий зовнішній вигляд. У зв'язку із цим потрібно проводити часту їх заміну.

Вініл. Непоганий в експлуатації, ціна невисока, матеріал не промокає. Зносостійкість хороша. 

Хутро. Якщо вибираєте чохол із такого матеріалу, зверніть увагу на якість хутра, воно не повинне осипатися. 

Овчина. Такі чохли дуже добре зарекомендували себе в зимовий період, влітку ж із ними некомфортно. Нормальний рівень зносостійкості.

Можливі й інші матеріали. Компанія Avto-ua, наприклад, виготовляє тканину спеціально для авточохлів та відшиває їх. Головними характеристиками чохлів від Avto-ua є якість, яка забезпечує довговічність, естетичний вигляд та широке різноманіття кольорів.

Отже, якщо Вам потрібен надміцний авточохол, завітайте до каталогу товарів Avto-ua. Якщо буде складно визначитися із вибором, менеджери компанії охоче допоможуть Вам. Зв'яжіться із нами за допомогою онлайн-форми або контактного номеру телефону! Приймаємо замовлення по всій території України! Доставка за домовленістю.

Звертайтеся, будемо раді бачити Вас у числі клієнтів компанії Avto-ua!