З кожним роком популярність грибів глив тільки зростає, оскільки це надзвичайно цінний та дієтичний продукт харчування (у 100 грамах міститься приблизно 40 ккал). Також у гливах багато клітковини, мінеральних речовин та вітамінів.

Сьогодні не потрібно йти до лісу по гриби, адже їх можна виростити навіть в домашніх умовах. Переважна більшість людей віддає перевагу грибам із магазину, оскільки вважає їх безпечнішими за лісові. Виростити гриби вийде у кожної людини, головне – освоїти технологію.

Виділяють два основних методи вирощування грибів – екстенсивний та інтенсивний. Перший метод передбачає вирощування грибів у природних умовах. Однак основним недоліком є те, що кількість та якість врожаю безпосередньо залежить від погодних умов.

Інтенсивний метод передбачає наявність спеціального приміщення, де будуть рости гриби, у такий спосіб можна регулювати мікроклімат. Основними перевагами цього методу є:

— процес вирощування грибів не залежить від пори року, тому отримувати врожай можна практично цілий рік;

— забезпечуються максимально високі показники врожайності;

— тривалість циклу вирощування грибів становить приблизно 10 тижнів.

Для вирощування глив необхідне спеціальне приміщення, адже робити це у звичайних житлових умовах – неможливо. Потрібно організувати спеціальні умови, зокрема забезпечити необхідний рівень освітлення, опалення, вентиляції, наявність холодильних камер для зберігання врожаю. Також необхідним є спеціальний субстрат для вирощування глив. Готові блоки глив забезпечують отримання високих показників врожайності, самостійно ж займатися вирощуванням грибних блоків – невигідно.

Ростуть гриби доволі швидко, тому потрібно уважно слідкувати та вчасно викручувати зрілі гливи із субстрату, на відміну від звичайних грибів. У процесі вирощування глив варто дотримуватися встановлених правил, тільки так Ви гарантовано отримаєте високі врожаї.

Грибні блоки гливи відмінної якості можна придбати в компанії «Друїди». Приймаємо оптові замовлення по всій Україні та з-за кордону. Спосіб доставки визначається в індивідуальному порядку. У разі виникнення будь-яких додаткових запитань неодмінно надамо вичерпну консультацію. Гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. З радістю поділимося власним досвідом вирощування грибів. Із нашою допомогою Ви гарантовано отримаєте високі показники врожайності. Будемо раді нашій співпраці!