Якщо бажаєте вивести продуктивність заводу на новий рівень, який зробить виробництво олії ще більш прибутковим, зверніться в «Топсітісервіс». У нас є якісно нове рішення, яке допоможе покращити якість готової продукції та пришвидшить її виробництво.

Автоматизована система управління технологічним процесом маслоекстракційного заводу від «Топсітісервіс» сприяє модернізації виробництва, дозволяє швидше переналаштовувати обладнання та усувати неполадки, отже, це значно економить час. А час, як відомо, це гроші.

Завдяки автоматизованій системі управління усе виробництво працює як швейцарський годинник, чітко і злагоджено. Так Ви убезпечите завод від збоїв та зупинок, які можуть виникати внаслідок несвоєчасних або неправильних дій працівників. При появі проблеми відразу надходить сповіщення про причину та місце неполадків. Щоб констатувати збій, не потрібно викликати майстра, адже про це сповістить сама система. Дуже зручним стає управління обладнанням, яке не потребує безпосереднього контакту із технікою, бо це можна робити за допомогою пульта керування. Великою перевагою є й те, що деякі неполадки може усувати сама автоматика.

Що стосується контролю виробництва, то він теж дуже зручний. Система надає дані про стан обладнання та увесь процес виробництва. Ці дані надходять на пульт оператора. 

Переваги автоматизованої системи управління технологічним процесом маслоекстракційного заводу:

1. Економія енергоресурсів.

2. Ймовірність виникнення простою обладнання знижується на 90 %.

3. Зручний контроль потоку матеріалів та стану обладнання.

4. Зменшення потреби у ремонті обладнання.

5. Стабільність виробництва.

6. Зменшення залежності виробництва від людського фактору. АСУ ТП цілком може контролювати усе виробництво, що суттєво оптимізує цілісний процес, забезпечить чітку та безпомилкову роботу.

Замовляйте проєкт автоматизації системи управління технологічним процесом у «Топсітісервіс», і ми допоможемо оптимізувати роботу на Вашому заводі. Найкращі спеціалісти, які регулярно проходять практику в Німеччині, розроблять індивідуальний проєкт АСУ ТП, який найкраще підійде саме для Вашого виробництва. Приймаємо замовлення по всій території України.

Отримати консультацію щодо пропонованої послуги Ви можете просто зараз. Для цього залиште заявку на сайті, і менеджери компанії зв'яжуться із Вами найближчим часом для надання потрібної інформації. Або ж самостійно зателефонуйте нам за номером, що вказаний в контактах.

Звертайтеся, «Топсітісервіс» завжди до Ваших послуг!