Блокнот з дерев'яною обкладинкою дуже популярний, адже всі хочуть не тільки стильні, але й натуральні речі. Екоблокноти від компанії МК-REZ привертають увагу красою та унікальним дизайном. У власників таких оригінальних речей неодмінно вишуканий смак, й інші точно це помітять.

Блокнот художника називається скетчбуком, він призначений для тривалого використання. Ця річ має виготовлятися тільки з високоякісних матеріалів, адже ми знаємо, яким важливим у живописі є саме полотно. Крім того, хочеться надовго зберегти свої витвори, тому малюнки повинні бути максимально захищені. Звичайні блокноти мають здатність пропускати вологу, яка може знищити цілий пласт тривалої роботи. Дерев'яним же обкладинкам не властивий такий мінус. Навіть потрапивши під дощ зі скетчбуком, Ви можете бути впевнені в безпеці всіх його сторінок. 

Скетчбук із дерев'яною обкладинкою – ідеальний варіант як для початківців, так і для професійних художників. Кожен може знайти оптимальний для себе розмір. Крім того, блокнот з дерев'яною обкладинкою від компанії МК-REZ можна використовувати для нотаток, як щоденник, для творчих записів або ж як блокнот для рецептів. А ще він може стати ексклюзивним подарунком для друзів, рідних, колег, начальника, вчителя та будь-якої іншої людини. Якщо Ви противник всього банального і прихильник оригінального, то неодмінно оціните дерев'яний блокнот.

У чому особливості дерев'яних блокнотів?

• тверда обкладинка дозволяє здійснювати записи без підставки під блокнот;

• його можна без вагань класти у сумку і бути впевненим у тому, що сторінки не зімнуться;

• металеві кільця, які слугують для кріплення сторінок, роблять блокнот довговічним, адже використані аркуші можна легко замінити на нові;

• стильний вигляд, який свідчить про вишуканий смак власника блокнота;

• ручна робота.

У нашому асортименті представлена велика кількість блокнотів з різними дизайнами. Якщо Ви не підібрали для себе ідеальний серед усіх запропонованих, ми готові розробити індивідуальний макет спеціально для Вас! І що дуже важливо – абсолютно безкоштовно!

На сайті нашої компанії клієнти можуть робити замовлення не виходячи з дому. І зовсім не важливо, де Ви перебуваєте: у Львові чи у Харкові, в Чернігові чи в Одесі, або й у зовсім маленькому населеному пункті. МК-REZ відкрита для всіх!

Робіть замовлення просто зараз і вже найближчим часом забирайте товар у відділенні «Нової Пошти». Для уточнення будь-яких питань просимо звертатися до менеджерів нашої компанії. Телефон для довідок вказано в контактній інформації.