Влітку ягідний сезон у самому розпалі, й ми можемо ласувати ожиною, малиною, чорницею, вишнею, смородиною, насичуючи свій організм вітамінами та мікроелементами. Проте в процесі зберігання й особливо термообробки вітаміни поступово втрачаються, і тоді постає питання: як зберегти усю користь ягід та фруктів?

Для цього якнайкраще підходить заморожування, яке дозволяє отримати максимальну користь від ягід та фруктів і зберегти в них майже всі вітаміни, що було неодноразово доведено вченими. Для заморожування відбирають тільки дозрілі плоди практично відразу після збору. Процес заморожування відбувається надзвичайно швидко (приблизно за 15 хвилин), і вода, яка міститься у стиглих плодах, не встигає перетворитися на кристали льоду та пошкодити клітинну оболонку. Що стосується нашої компанії, то вона здійснює заморожування за температури -18…-20 °С і використовує для цього сучасне обладнання. Примітно, що після заморожування ягоди залишаються надзвичайно соковитими та смачними.

Малина, калина, чорна смородина – чудові ліки в сезон застуд та грипу. Взимку краще віддавати перевагу саме замороженим ягодам, ніж тим, що були привезені з теплих країн. З кожним днем зберігання ягід кількість поживних речовин та вітамінів значно зменшується, зате хімікатів, які використовують для кращого зберігання, залишається вдосталь. Дехто небезпідставно вважає, що постачальники заморожених ягід можуть підфарбовувати їх для надання кращого товарного вигляду. Однак якщо дотримуватися всіх встановлених норм, тоді не потрібно використовувати жодні штучні барвники.

У процесі заморожування варто дотримуватися встановлених правил, інакше смакові властивості можуть значно погіршитися, а колір ягід – змінитися на непритаманний їм. Заморожені ягоди та фрукти збережуть максимум вітамінів та корисних речовин, якщо їх не заморожували багаторазово, оскільки після повторного заморожування вони втрачають практично усі корисні мікроелементи. Також слід дотримуватися правил розморожування – спочатку в холодильнику, а потім за кімнатної температури.

Заморожені ягоди оптом можна придбати в нашому інтернет-магазині. У заморожених ягодах та фруктах міститься величезна кількість вітамінів. Для заморожування використовуємо тільки найкращі ягоди та фрукти. Є можливість доставки. Спосіб оплати визначається індивідуально з кожним клієнтом. Приймаємо замовлення з усіх регіонів України та Європи. Чекаємо на Ваші замовлення!