Для того щоб якомога довше оригінальна оббивка сидінь автомобіля залишалася у хорошому стані, використовують чохли для сидінь. Проте коли з’являється потреба у придбанні чохлів, відразу виникає питання: яким саме віддати перевагу?

Є два варіанти: модельні та універсальні. Що між ними спільного, а що відмінного – Ви зможете дізнатися з цієї статті.

Що стосується відмінних рис, то найперше варто відзначити якість кожного з них. Модельні чохли характеризуються більшою якістю. Оскільки призначені для конкретної моделі, то ідеально облягають сидіння.
Хоч універсальні чохли дещо гіршої якості й не так добре облягають сидіння, зате можуть використовуватися для будь-якої марки та моделі автомобіля.

Переваги та недоліки модельних чохлів

Виготовлення модельних чохлів відбувається з урахуванням конструктивних особливостей салону окремого автомобіля та усіх дрібниць, щоб чохол сидів як влитий. Вони майже непомітні, дехто може навіть не зрозуміти, що на Ваших сидіннях чохли. Порівняно з універсальними модельні комфортніші у використанні. Якщо вирішите замовити саме модельні чохли, то можете бути цілком впевнені в їх довговічності.

Серед недоліків цього виду чохлів називають складність монтажу. Вам знадобиться більше часу для встановлення модельних чохлів, ніж для універсальних.

Універсальні чохли: переваги та недоліки

Чохли можна переставляти з одного автомобіля на інший. Доступна широка гама кольорів, у яких виготовляють універсальні чохли. Універсальні чохли прості у встановленні; вам знадобиться менше 30 хвилин, щоб «одягнути» сидіння.

А втім, є й свої недоліки. Універсальні чохли менш довговічні, ніж модельні, й не такі комфортні у використанні.

Як бачимо, як одні, так і інші наділені перевагами та недоліками. Ви можете самостійно проаналізувати їх, визначитись із тим, які характеристики мають для Вас головне значення, а які другорядне, адже, попри все, є прихильники як одного варіанту, так і іншого. Тож купити універсальні чохли на сидіння авто недорого чи трохи переплатити і взяти модельні – вибирати тільки Вам! Рішення повинно повністю базуватися на міркуваннях самого власника транспортного засобу.

Переглядайте каталог товарів, який пропонує наша компанія, та вибирайте оптимальний варіант! Менеджери компанії завжди готові надати Вам якісну консультацію. Для зв'язку із ними скористайтеся зручною онлайн-формою або ж зателефонуйте за номером, що вказаний в контактній інформації. Приймаємо замовлення по всій території України! Доставка обговорюється індивідуально!

Звертайтеся, будемо раді бачити Вас у числі клієнтів нашої компанії!