Завдяки залізничним коліям можна здійснити переміщення людей, а також вантажів. Проте процес розробки проекту та будівництва залізничних колій є досить складним та потребує великих зусиль, тому варто звертатися до перевірених компаній, які вже встигли зарекомендувати себе з кращої сторони. У протилежному випадку на Вас очікують істотні додаткові витрати.

Процес будівництва залізничних колій зазвичай розпочинають із вивчення можливості прокладення залізничних колій. Далі необхідно узгодити та отримати дозвіл на будівництво залізничних колій у місцевої влади. Після цього готують проект залізничних шляхів, відтак приступають до будівництва. Будівництво передбачає такі роботи, як відсипання насипу, розрівнювання та утрамбовування ґрунту.

Процес проектування залізничних колій охоплює такі основні етапи:

• збір усієї необхідної документації;

• проведення вишукувань, у такий спосіб можна знайти усю необхідну інформацію про стан ґрунтів та особливості прилеглих територій;

• розробка проекту;

• експертиза отриманої проектної документації;

• отримання дозволу на будівництво.

Проектування та будівництво залізниць Ви можете замовити в компанії «Транслідер-Д». Увесь процес будівництва здійснюється в декілька етапів або навіть за один, залежно від особливостей прилеглої території. Усі роботи виконуємо відповідно до технічного завдання замовника на найвищому рівні та в чітко визначені терміни.

Проектування нових залізничних шляхів Київ здійснюють найкращі наші майстри. Працівники компанії є надзвичайно досвідченими та кваліфікованими, тому можемо гарантувати оперативне та швидке будівництво залізничних колій. У процесі роботи використовуємо тільки високоякісні матеріали та професійну сучасну техніку. Наявне устаткування відповідає усім вимогам сучасного будівництва. Здійснюємо будівництво на залізобетонних та дерев’яних шпалах, також укладаємо стрілочні переводи та будуємо переїзди.

Приймаємо замовлення з усіх регіонів України. Гарантуємо відмінну якість усіх виконаних робіт. У разі виникнення будь-яких додаткових запитань надамо вичерпну консультацію. Будемо раді нашій співпраці!