Кондиціонер – ще зовсім недавно диковина та примха дуже забезпечених людей – сьогодні є необхідністю не лише в офісі, але й часто вдома. Тому зараз на сучасному ринку є безліч пропозицій на будь-який смак та вибір. Але все ж таки хочеться, щоб така покупка прослужила довго та не спричиняла зайвих проблем. Тож сьогодні пропонуємо вам ознайомитися з надійним кондиціонером, який надовго позбавить вас від спеки та духоти у приміщенні.

Отже, які ж переваги в інвенторного кондиціонера?

По-перше, це відсутність «стрибків» температури – інверторний кондиціонер, на відміну від звичайного (вкл/викл), не вимикається, коли набирає задану температуру. Він переходить у режим зі зниженою температурою й починає працювати ще тихіше, просто контролюючи «погоду» у приміщенні.

По-друге, економія електроенергії – зрозуміло, що звичайний кондиціонер постійно вмикається і вимикається, часто-густо працює дуже голосно. Це все призводить до постійного навантаження на електромережу. Інверторний кондиціонер, хоч і не вимикається, економить понад 30 % електроенергії в рік!

Ще однією перевагою такого кондиціонера є висока продуктивність, чим ширший діапазон, тим краще працює кондиціонер. Це безумовна перевага для великих підприємств та навіть спортзалів. Крім того, кондиціонер сам регулює температуру залежно від багатьох факторів, зокрема й від кількості людей. Вам не потрібно буде постійно бігати до нього, щоб почувати комфортно себе з відвідувачами або лише з колегою.

Більшість систем кондиціонування, набравши необхідну температуру, вимикаються, чекають, коли вона підніметься, відтак знову вмикаються. Це спричиняє велике навантаження на компресор, тоді як інвенторний кондиціонер просто переходить у режим економії, водночас температура надовго залишається однаковою. Завдяки цьому він працює у два рази довше, ніж звичайний кондиціонер, і навіть взимку, за холодніших температур.

Такий кондиціонер заощадить не лише ваші гроші, але й час та нервові клітини (у режимі зниженої продуктивності він майже безшумний, що у галасливому місті є великою цінністю). Якщо ви справжній поціновувач комфорту, дорожите своїми грошима та часом, тоді інверторний кондиціонер ідеально вам підійде.

Інверторні кондиціонери lg купити в Луцьку пропонує підприємство «Вента-Бриз». Висококваліфіковані працівники компанії не лише підберуть, але й встановлять надійний кондиціонер, який гарантує ваше комфортне перебування в приміщенні. Для отримання детальнішої інформації переходьте за посиланням або звертайтеся за контактним номером.