Важливість професії хірурга важко переоцінити. Це саме та людина, від якої залежить життя і здоров'я пацієнта. Для виконання такої важкої, але необхідної роботи хірургу потрібні надійні інструменти.

Хірургічний інструментарій застосовують під час оперативних втручань чи будь-яких інших маніпуляцій з тканинами. Він охоплює різноманітні медичні інструменти, які поділяються на групи залежно від мети використання. Які інструменти належать до хірургічного інструментарію? Саме про це ви невдовзі дізнаєтесь.

Виділяють такі групи цих інструментів:

• фіксаційні;
• для з'єднання тканин;
• для роз'єднання тканин;
• для зупинки кровотечі.

Крім того, хірургічний інструментарій класифікують за більш узагальненими параметрами. Відповідно до такої класифікації виділяють загальні, спеціальні та лапароскопічні інструменти. Загальний інструментарій може використовуватися під час будь-якого оперування. На відміну від загального, спеціальний використовується лише в деяких галузях медицини, зокрема в офтальмології, травматології, нейрохірургії тощо, або ж для певного виду операцій. Лапароскопічні інструменти віднесли до окремого різновиду, адже вони використовуються під час лапароскопічних операцій, тобто операцій на органах черевної порожнини і тазу.

Хірургічними інструментами є скальпелі, різні види ножів (ампутаційні, хрящові, мозкові, резекційні та інші), медичні ножниці (гострокінцеві, тупокінцеві, прямі та зігнуті), кусачки, пилки, свердла та фрези, пінцети, затискачі, розширювачі, відтискувачі та багато ін. Голкотримачі, голки та шовний матеріал теж відносять до хірургічного інструментарію.

При підборі хірургічних інструментів дуже важливо знати їх функціональне призначення для технічної правильності проведення оперування. Це забезпечить швидкість проведення оперативного втручання та мінімізує травмування. Не менш важливою є і якість хірургічних інструментів, адже від цього також може залежати успішність проведеної операції, тому необхідно вибирати лише перевірених виробників.

Компанія «ЛОКЕ» працює саме з такими виробниками напряму, а не через посередників. На сайті компанії представлено широкий спектр хірургічних інструментів, які вирізняються своєю якістю та надійнісю. Скальпелі, голки, голкотримачі, шовний матеріал, затискачі та інші інструменти – усе це ви можете придбати саме в нас. Крім того, в наявності є великий асортимент лапароскопічного обладнання: дисектори, затискачі, титанові кліпси, щипці, кліпатори та багато іншого. Вся продукція сертифікована, надається гарантія як від виробника, так і від постачальника.

Звертайтеся, будемо раді допомогти!