Вибрати запашну та смачну каву у зернах – досить складне завдання. Існує величезне різноманіття видів кави, які поділяються за ступенем обсмаження, країною виробництва тощо. У мережі Інтернет є велика кількість інформації, яка може допомогти, а може й, навпаки, збити з пантелику, тому сьогодні спробуємо розібратися, яка взагалі буває кава та як її правильно вибрати.

Кава буває двох основних різновидів, а саме:

• арабіка – найпопулярніша, її частка серед усіх вирощуваних кавових бобів становить майже 80 %. Вона є дуже ароматною та має надзвичайно витончений смак;

• робуста – вирощується в значно меншій кількості порівняно з арабікою. Це міцний та насичений напій, який має більш гіркий смак та «землистий» аромат.

Смак кави залежить від ступеня обсмажування кавових зерен, адже зерна, які тільки-но зібрані з плантації, мають зелений колір і лише після обсмаження набувають коричневого кольору. Все залежить від Ваших уподобань. Якщо Ви віддаєте перевагу більш м’якому смаку кави, тоді ідеальною для Вас є кава легкого обсмаження. Такі зерна мають світло-коричневий колір та незначну кислинку. Найбільшу популярність здобули кавові зерна середнього обсмажування. Така кава відрізняється незначною гірчинкою та має надзвичайно насичений аромат. Найбільш виражений та насичений смак має кава найсильнішого обсмаження. Її зерна майже чорного кольору.

Дуже важливо, як давно були обсмажені зерна кави. Чим менший цей термін, тим насиченіший смак та аромат має кава. З часом смакові властивості кави погіршуються, й вона втрачає свою «ізюминку». Тож не варто купувати каву про запас, слід придбавати її невеликими порціями.

Вибираючи каву, потрібно звернути увагу на таке:

• упаковка повинна бути цілою та не мати жодних пошкоджень чи потертостей. Вона має бути виготовлена із багатошарового матеріалу, а всередині не повинно бути вільного місця. У такий спосіб можна мінімізувати ймовірність потрапляння туди повітря;

• зерна кави повинні бути цілими, без жодних пошкоджень. Вони можуть мати невеликі відмінності в розмірі. Зерно має бути сухим та твердим, без жодного нальоту;

• кава має бути обсмажена не раніше ніж 45-60 днів тому, інакше зерна встигнуть втратити свій насичений смак. 

Елітна кава в зернах представлена в каталозі інтернет-магазину Powerful-coffee. За потреби консультанти завжди нададуть вичерпну консультацію та допоможуть визначитися із вибором. Ми цілодобово на зв’язку. Зробити замовлення можна дуже легко та швидко. Сподіваємося, що з нашою допомогою Ви легко придбаєте каву та не помилитеся із вибором. Чекаємо на Ваші замовлення!