Жом гранульований буряковий – це екстрагована січка цукрових буряків. Отримання жому не є основною ціллю під час вирощування буряка. Жом – це відходи, які залишаються після переробки буряків та отримання цукру. Проте це не просто відходи, адже вони містять корисні речовини. Крім того, жом може довго зберігатися. Завдяки цим особливостям його широко використовують у годівлі тварин.

Гранульований жом особливий тим, що пресується в невеликі циліндри, діаметр яких становить приблизно 8-10 мм. Основа такого жому – суха речовина, її там майже 88 %.

Що стосується поживності цього кормового продукту, то він посідає середню позицію між вівсом та сіном. За енергетичною цінністю жом випереджає кукурудзяний силос. У ньому міститься велика кількість клітковини, що допомагає тваринам збагатитися природною енергією. До того ж у буряковому жомі міститься кальцій.

Жом – це дуже цінний корм, який широко використовують для годівлі великої рогатої худоби, свиней та інших сільськогосподарських тварин. Значною перевагою є хороша перетравність, що також є причиною великої популярності жому серед інших кормів. Крім усіх вищеназваних переваг, є ще одна, не менш важлива – це дешевизна цього кормового компоненту.

Чому сушать буряковий жом?

Робиться це для того, щоб збільшити кормову цінність та тривалість зберігання. У такий спосіб з'являється можливість транспортування товару на далекі відстані. Вага після висушування стає значно меншою.

Переваги жому:

• висока енергетична цінність;
• хороша перетравність;
• містить велику кількість речовин, яких потребує організм тварини;
• довго зберігається та легко транспотрується;
• дешевизна продукту.

Отже, зважаючи на усе вищесказане, можемо зробити висновок, що жом гранульований однозначно варто використовувати під час відгодівлі тварин.

Якщо Ви бажаєте замовити жом гранульований оптом, це можна зробити на сайті. У нас тільки високоякісна продукція, яка відповідає нормам ДСТУ. Для оформлення замовлення та уточнення будь-якої інформації скористайтеся зручною онлайн-формою, залишивши заявку на сайті. Менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом для уточнення деталей замовлення! Також можна звернутися за номером телефону, що вказаний в контактній інформації.

Приймаємо замовлення по всій території України. Доставка здійснюється транспортом компанії. Гарантуємо оперативне опрацювання замовлення та швидку доставку.

Звертайтеся, будемо раді бачити Вас у числі клієнтів!