Ви вже знаєте про снюс і хочете його спробувати? Ми розкажемо про те, як це зробити правильно! 

Якщо Ви замовили упаковку цього особливого тютюну, то знайте, що Вам прийде невелика коробочка, в якій лежать маленькі пакетики із цим товаром. Всередині може міститися абсолютно різний тютюн, відмінний за своєю міцністю та смаком. Це може бути фруктовий снюс, зі смаком м'яти або звичайного тютюну.

Коли вперше бачиш пакетики, виникає логічне питання: що з ними робити далі? Попри те що вони певною мірою подібні до чайних пакетиків, заварювати їх не потрібно! 

Увага! Рекомендується зберігати снюс у холодильнику. Хоч ця умова й не є обов'язковою, проте досвідчені любителі снюсу зауважують, що холодний снюс дає значно кращий ефект.

Крок 1. Дістаємо пакетик із упаковки. 

Крок 2. Розминаємо його руками, стежимо за тим, щоб вміст пакетика більш-менш рівномірно розподілився. Не перестарайтеся, аби випадково не надірвати пакетик з тютюном.

Крок 3. Просто покладіть пакетик між верхньою губою та яснами. Рекомендується розміщувати його зліва або справа, але не посередині.

Крок 4. Розслабтеся та насолоджуйтеся ефектом. 

Увага! Якщо Ви новачок і пробуєте снюс вперше, може з'явитися відчуття печіння у яснах. Але це не привід для хвилювання, так діє сіль, яка міститься у складі снюсу. Рекомендується починати знайомство з цим продуктом із тих тютюнів, які містять найменше нікотину. Це дозволить уникнути ймовірних побічних ефектів, які можливі при вживанні надміцного снюсу новачком. Це може бути нудота чи запаморочення в голові.

Не використовуйте пакетик повторно. По-перше, це негігієнічно, а по-друге, такого ефекту, як від першого разу, не буде. Може з'явитися гіркота у роті.

Якщо Вас уже не приваблюють цигарки, хочеться чогось нового або просто замінити цигарки на безпечніший варіант, тоді снюс – це саме те, що Вам потрібно. Снюс має розслаблювальний ефектом, подарує Вам приємне задоволення після важкого робочого дня, а також допоможе зняти стрес.

Якщо хочете дізнатися більше про снюс, можете зателефонувати менеджеру компанії SnusFamily Krivoy Rog, і він охоче проінформує Вас щодо цього питання, допоможе вибрати найкращий варіант снюсу відповідно до Ваших побажань. Для зв'язку із ним скористайтеся номером телефону, що вказаний в контактній інформації.

Замовити товар можна самостійно на нашому сайті, завітавши до каталогу. Для цього просто додайте потрібний товар у кошик. Гарантуємо цілковиту анонімність клієнта.

Приймаємо замовлення по всій території України. Гарантуємо оперативне опрацювання замовлення та швидку доставку.