Геотермальне опалення – це вид обігріву приміщення, який відбувається завдяки використанню тепла земних надр. Саме про цей вид опалення ми поговоримо сьогодні і з'ясуємо, які переваги та недоліки він має та чи справді його використання є таким вигідним.

У сучасному світі, коли ціна на енергоносії зростає чи не щодня, просто необхідно шукати нові дешевші джерела енергії. Безкоштовна енергія є основною перевагою цього виду опалення. Крім того, геотермальне опалення є повністю екологічним та не завдає жодної шкоди природі, оскільки ніяких шкідливих викидів у навколишнє середовище не відбувається.

Як же здійснюється процес обігріву з використанням геотермального опалення? Для початку потрібно з'ясувати, які основні елементи для цього потрібні. Система геотермального опалення складається з теплового насосу та спеціальних труб, прокладених в надрах землі. Геотермальний насос отримує тепло землі та передає його системі опалення через труби вже з вищою температурою.

Такий вид опалення можна використовувати й взимку, адже температура землі на глибині понад 20 метрів не опускається нижче +10 °С. Влітку ж за допомогою геотермального насосу можна здійснювати кондиціонування приміщення, оскільки тепловий насос може працювати як в режимі нагрівання, так і в режимі охолодження.

На жаль, тепловий насос та труби – це не всі елементи, які потрібні для геотермального опалення. Для такого обігріву знадобиться теплообмінник, буфер, насосне обладнання та автоматика. З огляду на це з'являється перший і, мабуть, найголовніший недолік цієї системи опалення, а саме висока вартість встановлення. Крім того, під час геотермального обігріву споживається багато електроенергії – це є ще одним недоліком такої системи.

Однак не потрібно одразу відмовлятися від цього виду опалення, адже спеціалісти вважають, що витрати на установку окупляться за 5-10 років. Теплові насоси є довговічними у використанні та не вимагають особливих умов в обслуговуванні. Задля економії Ви можете встановити тепловий насос лише на низькотемпературні прилади.

Теплові насоси, а також системи кондиціонування Ви можете придбати в ПП «Вента-Бриз». Наші менеджери з радістю нададуть консультації щодо усіх товарів, які Вас зацікавили. Вибирайте якісне обладнання саме у нас! Крім того, здійснюємо монтаж, технічне та сервісне обслуговування систем вентиляції та кондиціонування повітря. Надаємо гарантії на всі види товарів та послуг.

Звертайтесь, Ви точно залишитеся задоволені!