Спеціалісти знають, що шпиндель – це обертова деталь машини, де закріплюється патрон. Як же правильно вибрати шпиндель для ЧПУ? Насамперед для цього потрібно з'ясувати його принцип роботи, застосування та різновиди. Якщо Ви ще не є спеціалістом у деталях для ЧПУ, то після прочитання цієї статті будете з легкістю орієнтуватися в цьому питанні.

Вибір шпинделя для ЧПУ має базуватися на завданнях, які стоять перед обладнанням. Також потрібно враховувати кількість обертань, за яких обладнання буде працювати, а також його габарити. На сьогодні існує чимало видів шпинделів, які можуть використовуватися для фрезерування, свердління та гравірування.

Найчастіше вони є деталлю фрезерних верстатів. Цей електродвигун забезпечує плавне та рівномірне обертання фрези. У конструкції також передбачені пристосування для надійної фіксації ріжучого інструменту і система охолодження.

Крім того, потрібно враховувати такі основні характеристики шпинделя, як потужність, тип охолодження, швидкість та тип кріплення. Розглядаючи характеристики шпинделя, важливо звернути увагу на максимальну та мінімальну швидкість обертання. Дуже часто стандартний ряд частот обертання залежить не тільки від пристрою та місця розташування шпинделя, а й від особливостей механізму приводу – все це теж варто враховувати.

Отже, які види шпинделів існують? Передусім їх поділяють за типом охолодження, а саме: повітряне чи водяне. Розберімося ж детальніше, що це означає. Шпинделі з повітряним типом охолодження не вимагають додаткових пристроїв та зазвичай використовуються для обробки відносно м'яких матеріалів, таких як дерево, фанера, МДФ, пластмаса тощо.

На відміну від них шпинделі з водяним типом охолодження потребують додаткового обладнання: ємність з водою, трубки, компресор та інші. Враховуючи це, можна зробити висновок, що шпинделі з повітряним типом охолодження простіші у використанні. Однак вони теж мають свої недоліки, оскільки сильніше нагріваються під час роботи, а також можуть накопичувати стружку та потребувати постійного чищення.

Під час вибору шпинделя для ЧПУ варто також враховувати країну-виробника, адже дешеві китайські вироби не можуть похвалитися такою якістю, як європейські. Найкраще вибирати італійські приводи, вони вирізняються відмінною якістю та надійністю.

Якісні шпинделі для ЧПУ Ви можете придбати в нашому інтернет-магазині. Працюємо на ринку вже 9 років. Клієнти нам довіряють, адже наші товари завжди високої якості та з гарантією. У каталозі  представлений великий асортимент деталей. Також надаємо технічну допомогу при виборі, підключенні й налаштуванні обладнання.

Звертайтесь, і Ви отримаєте найкращі товари за доступними цінами!