Котельні установки використовують для забезпечення теплом різних приміщень комунально-побутового та житлового призначення. Котли є простими в експлуатації та мають тривалий термін служби. Паливом для них може бути вугілля, тирса, торфобрикети, пелети, тріски та макулатура, тому вони незалежні від дороговартісних джерел енергії. У такий спосіб можна заощадити навіть за перший опалювальний сезон.

У котлах наявні спеціальні мікропроцесорні регулятори температури та подачі повітря безпосередньо до камери згоряння. Завдяки системі розсікання повітряного потоку можна забезпечити найбільш повне згоряння палива, тож коефіцієнт корисної дії становить 80-93 %.

Котли мають доволі великих розмірів топку, завдяки чому один робочий цикл триває досить довго. Стінки теплообмінника виготовлені з якісного матеріалу, що суттєво подовжує термін активної експлуатації котла. Усі стінки котлів виготовлені з високоякісної сталі, товщина якої становить приблизно 0,6 см, отож термін активного використання котлів значно збільшується. Здійснювати завантаження необхідно раз у 7-36 годин.

Крім того, котли можуть бути додатково укомплектовані пультом управління. Він дозволяє у випадку досягнення максимальної температури автоматично вимкнути подачу палива.

Котли Ретра-6М шахтного типу працюють за принципом нижнього згоряння палива. Стінки виготовлені з високоякісної котлової сталі та охолоджуються водою. Котел складається із двох частин, а саме камери згоряння та конвективних каналів.

Котли Ретра-4М працюють у режимі автоматичного та ручного завантаження палива. У випадку ручного завантаження палива роботи здійснюються з використанням завантажувального люку. Згоряння палива відбувається завдяки подачі повітря до камери. В протилежному випадку паливо подається автоматично за допомогою спеціального гвинтового шнеку до пальника.

Економічні котли опалення можна придбати в компанії «Ретра». Відмінна якість обладнання підтверджується величезним досвідом нашого підприємства. У цьому неодноразово переконались не тільки українські, але й закордоні замовники. Усі котельні установки регулярно вдосконалюємо. Термін гарантійного обслуговування становить 5 років. Приймаємо замовлення з усіх регіонів України. Котел запускається у виробництво за умови внесення 10 % передоплати. У разі виникнення будь-яких додаткових запитань неодмінно проконсультуємо Вас та допоможемо зробити правильний вибір. Чекаємо на Ваші замовлення!