Кожна жінка бажає відчувати себе привабливою. Зачіска відіграє дуже важливу роль в цьому процесі, адже може як зіпсувати образ, так і надати йому ефектності. Накрутити волосся чи випрямити? Ось в чому питання. У соціальних мережах вже навіть з'явилися жарти з цього приводу: «Пряме волосся накрутити, кучеряве – випрямити».

Мабуть, в арсеналі кожної жінки є як випрямляч, так і плойка для накрутки локонів. Однак чимало дівчат погодяться, що кучері – це більш святковий варіант, тому плойкою ми користуємося не дуже часто. Пряме волосся – це більш практичний варіант на щодень, та що ж робити, якщо воно не таке ідеально рівне, як хотілось би? Саме для цього ми й купуємо праску для вирівнювання волосся.

У цій статті ми детальніше розглянемо, як вибрати і де придбати якісну праску, яка б чинила мінімальний негативний вплив на волосся. Кожна жінка знає про негативний вплив випрямляча на структуру волосся: воно може стати сухим та ламким, а також втратити свій природний блиск. Однак мало хто згоден відмовитися від цієї потрібної речі.

Мінімізувати негативний вплив праски допоможуть різноманітні термозахисні спреї та олійки. Обволікаючи волосину, вони захищають її від дії високих температур та надають волоссю природного сяйва. Не менш важливим є також вибір праски для вирівнювання з якісним покриттям, адже якщо Ви придбали неякісний інструмент, то будь-які захисні спреї Вам навряд чи допоможуть.

Якою ж має бути праска для вирівнювання волосся? Передусім – безпечною, зовнішня поверхня праски не повинна нагріватися, щоб Ви не обпеклися. Нагрів пластини має бути рівномірним та швидким, адже ніхто не хоче витрачати багато часу на процес випрямляння. Важливим є наявність регулятора температур, для того щоб вибрати потрібну та не перепалити волосся. Бажано також, щоб кнопка увімкнення/вимкнення була оснащена світловим індикатором, аби було одразу помітно, увімкнений пристрій чи ні.

Під час вибору праски потрібно враховувати тип покриття пластин. Сучасні виробники пропонують величезну кількість прасок з різноманітним покриттям, як-от метал, кераміка, мармур, титан та багато інших.

Метал зазвичай використовують у недорогих випрямлячах, однак він дуже палить волосся, тому на щодень краще вибрати більш надійний варіант. Чудовим вибором є праски з кераміки, вони завдають набагато менше шкоди волоссю та порівняно недорогі. Мармур часто використовують разом із керамікою – це вдале поєднання, адже якщо гаряча кераміка нагріває і вирівнює, то мармур одразу ж охолоджує, що позитивно впливає на структуру волосся. Існує також титанове покриття пластин, але його радять використовувати лише професіоналам, оскільки воно дуже швидко нагрівається.

Якісні праски для вирівнювання волосся Ви можете придбати в інтернет-магазині «Пікнік». Тут ви точно знайдете випрямляч, який підійде саме для Вас! Звертайтеся, будемо раді допомогти!