Рослини – це прикраса нашого помешкання. Майже у кожному домі – квартира це чи будинок – можна побачити хоча б одну кімнатну рослину. А ось у справжніх поціновувачів їх можна нарахувати понад десяток. Кімнатні рослини створюють затишок, доповнюють дизайн інтер'єру, а також є джерелом кисню. У продажу є величезна кількість вазонів: високі та розлогі або ж маленькі та компактні, квітучі, пухнасті чи колючі. Які ж вибрати? Вибір за Вами.

Кожен власник зелених насаджень задається питанням: де їх розмістити й у що посадити? Якщо Ви хочете створити в себе вдома справжній мінісад – балкон чудово підійде для цього. Це місце, де вони нікому не заважатимуть та будуть отримувати достатньо світла. Існує безліч видів рослин, які також пристосовані до відкритих балконів та не замерзнуть навіть у холодну пору.

Підвісні горщики на балкон – це чудове пристосування для ваших квітів. Для того щоб вони відчували себе як в природних умовах, потрібно підібрати відповідний горщик.

Насамперед треба звернути увагу на його розмір, адже великій рослині буде незручно у тісному горщику, і навпаки – не потрібно для мініатюрної рослини виирати величезний горщик, оскільки там їй може також бути некомфортно. Потрібно дотримуватися принципу пропорційності.

Також не варто відразу пересаджувати квітку з маленької ємності в дуже велику, адже рослина може сповільнити свій ріст. Щоб підібрати потрібний розмір, вставте старий горщик в новий. Розмір підібраний правильно, якщо між стінками залишається зовсім небагато місця.

Горщики виготовляються з різних матеріалів. Однак якщо Ви вже вибрали підвісний тип, то очевидно, що найкращим варіантом буде пластик, адже цей матеріал дуже легкий. Тож поговоримо про переваги пластикових горщиків. Як ми вже зазначали, першою перевагою таких горщиків є легкість, що дуже зручно. Крім того, пластикові горщики не такі тендітні, як керамічні та скляні, тому немає небезпеки їх розбити, а ще такі горщики легко миються та швидко висихають. Та й ціна їх набагато нижча, аніж у керамічних аналогів. Пластиковий горщик може собі дозволити будь-хто.

Якісні підвісні горщики польського виробництва Ви можете придбати в інтернет-магазині «Горшок.Шоп». Товари постачаються напряму з Європи, тому ціна на європейський підвісний горщик не може не радувати українського споживача. Вироби є досить легкими та міцними, особливо в нижній частині, куди лягає основне навантаження. В наявності є різні кольори.

Вибирайте горщики для квітів у нас та пам'ятайте: при правильному підборі горщика кімнатна рослина буде радувати Вас довгі роки!