Сьогодні ми поговоримо про те, що ж таке касети для розсади та навіщо їх використовують. Вирощування розсади в касетах вже набуває популярності у великих тепличних господарствах. Такий спосіб є дуже зручним та має ряд переваг.

По-перше, розміщення розсади у касеті значно економить місце в теплиці. Інакше кажучи, Ви можете розмістити більше саджанців на меншій площі.

По-друге, касети можна використовувати не один раз, що істотно економить Ваші фінанси. Вирощування розсади в касетах – це економія як матеріальних, так і трудових ресурсів, а також зниження собівартості продукцї.

По-третє, всі рослини ростуть в однакових умовах, що суттєво спрощує догляд за ними. Ви маєте можливість отримати велику та однорідну партію рослин. Ще однією перевагою є те, що під час пересаджування розсади з касет коренева система не пошкоджується, адже її легко можна витягнути з комірок. Крім того, касети для розсади легкі в транспортуванні та догляді, процес дезінфекції після кожного циклу обробки теж є дуже простим.

Вирощування розсади в касетах з конусоподібними комірками забезпечує чудовий розвиток рослин та швидке формування коренів. Рослини, вирощені в касетах, при пересаджуванні вкорінюються швидше. Використовуючи касети для розсади, можна збільшити життєздатність рослин майже до 100 %. Такі рослини не вимагають пікірування та не схильні до хвороб. Корені рослин, висаджених у касетах, добре ростуть, оскільки вода та поживні речовини у них не застоюються, розсада при цьому отримує потрібну кількість вологи.

Касети можуть мати різні розміри. Зазвичай вказується довжина та ширина у сантиметрах або міліметрах. Розміри важливо враховувати під час розрахунку місця установки касет. Потрібно постаратися також максимально використати розраховану площу. Столи для вирощування розсади майже завжди виготовляють кратно розмірам касет, щоб повністю використовувати корисну площу.

Не менш важливою є і міцність стінок касети, для того щоб вони не тріскали та не прогиналися. Якісні касети з міцними стінками прослужать Вам не один рік, також їх буде легко транспортувати за потреби.

Придбати касети для розсади оптом у потрібній кількості Ви можете в інтернет-магазині «Горшок.Шоп». Ми пропонуємо касети з різною кількістю комірок. Доставляємо товар у будь-який куточок України протягом 1-2 днів. Здійснюємо прямі поставки з європейських країн, тому всі товари високої якості. Ціна також Вас приємно здивує. Надаємо знижки залежно від кількості придбаного товару.

Замовляйте, відтепер Ви зекономите свій час та кошти при вирощуванні рослин!