Теплична плівка купити – покриття, яке буде надійним та міцним. Як це зробити, Ви невдовзі дізнаєтесь!

Для початку поговоримо про різновиди матеріалів, з яких виготовляють тепличні плівки. Найпоширенішим видом є поліетиленові плівки. Вони мають популярність завдяки своїй низькій ціні. Поліетиленові плівки можуть бути різної щільності та розмірів. Найкраще вибирати плівку високої щільності, тоді вона буде краще захищати рослини від негативних зовнішніх впливів.

Поліетиленові тепличні плівки також мають деякі недоліки. Зокрема, швидкість старіння матеріалу – такої плівки зазвичай вистачає лише на один сезон. Також у парнику може утворюватися конденсат, щоб цьому запобігти, необхідно вряди-годи робити провітрювання. Однак, попри певні недоліки, поліетиленова плівка є досить вигідною, адже дає хороший ефект з малими затратами.

Існують також полівінілхлоридні плівки (ПВХ). Вони мають довший термін експлуатації, добре утримують тепло в парнику та пропускають сонячне світло, але вартість такої плівки значно вища, аніж звичайної поліетиленової. Крім того, полівінілхлоридні плівки схильні до провисання та не витримують дуже низьких температур.

Нещодавно з'явилися сучасні багаторічні світлостабілізовані плівки. До складу таких плівок входять світлостабілізуючі добавки, які запобігають термо- і фотостарінню плівки на більш тривалий термін. Найчастіше їх використовують для укриття невеликих парників. Можна навіть вибрати кольоровий варіант плівки, тоді вона стане справжньою прикрасою Вашої ділянки. На жаль, як Ви вже, мабуть, здогадалися, така плівка теж вирізняється вищою ціною, аніж звичайна поліетиленова.

Порівнюючи тепличні плівки з іншими покриттями, наприклад зі скляними рамами, можна сказати, що вони мають приблизно однакову світлопроникність. Однак теплична плівка легша в експлуатації, адже для неї не потрібно встановлювати важкий каркас. Каркас для плівки легко монтувати – це може зробити навіть початківець, до того ж за невеликий проміжок часу. Таку конструкцію дуже просто переміщувати з місця на місце, адже вона легко розбирається.

Ви можете вибрати будь-який вид тепличних плівок, який Вам до вподоби, однак найекономнішим варіантом є поліетиленові плівки. Саме їх використовують у більшості теплиць та парників. Варто лише вибрати плівку більшої щільності, і тоді вона мало чим буде поступатися дорожчим аналогам. Якщо ж Ви маєте змогу придбати дорожчий варіант, тоді перед Вами відкривається величезний вибір тепличних плівок, які прослужать не один сезон.

Купити тепличну плівку Ви можете в інтернет-магазині «Горшок.Шоп». Тут Ви знайдете широкий асортимент плівок різних розмірів та міцності. Вони чудово захищають саджанці від різних природних впливів. Працюємо по всій Україні, надаємо знижки залежно від кількості придбаного товару.

Замовляйте, будемо раді з Вами співпрацювати!