Мабуть, усі любителі хризантем знають, що ця рослина потребує особливого догляду. Вибрати квіткові горщики для хризантем – важливе завдання, від якого може залежати, як довго ця красуня буде милувати Вам погляд.

Найкращим місцем для хризантеми є прохолодна, але добре освітлена веранда чи балкон. Крім того, потрібно знати, що у різні пори року ця квітка комфортно почувається за різних температур. Зокрема, влітку найкращою температурою буде 20-23 ºC, осінню та весною – 15-18 ºC, а взимку 3-8 ºC.

Цвітіння цієї квітки зазвичай відбувається восени та взимку. Для того щоб хризантема цвіла якнайдовше, необхідно створити для неї оптимальні умови та дотримуватися певних правил догляду. Передусім потрібно забезпечити необхідний рівень освітленості, підтримувати водний баланс та комфортний температурний режим.

У період активного росту потрібно прищеплювати та обрізати хризантему, для того щоб сформувати густий кущ. Також необхідно постійно видаляти зів'яле суцвіття та жовті листки.

Хризантема – це вологолюбива рослина, тому ґрунт потрібно вряди-годи зволожувати, однак надлишок води теж не буде комфортним для неї, тож все повинно бути в міру. Влітку можна освіжати рослину із застосуванням пульверизатора.

Вибираючи горщик для хризантеми потрібно насамперед вдало підібрати його розмір. Горщик повинен бути не дуже тісним, але і не занадто просторим. Матеріал горщика має бути якісним, щоб забезпечити витривалість рослини у несприятливих умовах. Варто вибирати горщик для хризантеми із отворами у дні – це забезпечить приплив повітря. Зручніше використовувати горщики, які виготовлені з матеріалу, який не б'ється та який легко переносити з місця на місце. Важливо також, щоб горщик для хризантеми не вбирав вологу.

Навесні бажано пересаджувати хризантему в більш поживний ґрунт, а також підібрати горщик, трохи більший від попереднього. Підживлювати квітку можна універсальним добривом для квітучих рослин. При купівлі хризантеми варто з'ясувати, чи підходить вибраний Вами вид цієї рослини для вирощування у горщиках, оскільки не всі різновиди хризантем добре почувають себе у контейнерах.

Замовити горщики для хризантем оптом Ви можете в інтернет-магазині «Горшок.Шоп». Ми пропонуємо широкий вибір горщиків за доступними цінами. Ви можете вибрати форму, колір та розмір, які Вам до вподоби. Всі товари постачаються напряму з європейських країн, тому за якість можна не хвилюватися. Ми також надаємо знижки залежно від кількості придбаного товару. Працюємо по всій Україні. Ви отримаєте чудове співвідношення ціни та якості. Повертаємо кошти у випадку браку, недоукомлектованості чи пошкодження товару.

Не чекайте, замовляйте та створіть для Ваших рослин найкомфортніші умови!