Скупий платить двічі. Мабуть, кожному відома ця приказка. Вона явно виникла не на порожньому місці і залишається актуальною й нині. Ринок сьогодні пропонує величезне розмаїття товарів та послуг. Важливо вміти відсіювати важливе від другорядного, розумно планувати свої витрати і вибирати оптимальне співвідношення ціни та якості.

Технологічний розвиток на сьогодні дозволяє передбачити та максимально уникнути форс-мажорних ситуацій та запобігти спонтанним або й кількаразовим витратам. Важливим моментом тут є профілактика виникнення несправностей та забезпечення безперебійної роботи, що гарантує довгу службу обладнання і безпечну експлуатацію. Це все стосується й сучасних електролабораторій, які забезпечують злагоджену роботу електромереж саме завдяки ревізійним та діагностичним випробуванням.

Електролабораторія є організацією, яка надає ревізійні послуги для налагодження роботи електричних мереж і супутнього устаткування (приладів, пристроїв, інструментів). Від конкретних цілей, які ставляться, залежить, яке обладнання для електролабораторії має бути в наявності. Наприклад, послуги електролабораторії знадобляться на етапах: проєктування будівель і споруд, введення будинків в експлуатацію, після капітальних ремонтів і встановлення нового електрообладнання, переведення будівель в інші градації (житлові – в нежитлові і т. ін.). Тому важливо прилади для електролабораторії купити належної якості.

Вибір обладнання залежить від індивідуальних можливостей і потреб цінової політики, складності обладнання і додаткових функцій, новизни, відповідності нормативам та ін.

Під час вибору приладів для електролабораторії необхідно опиратися на основні показники діагностики електрообладнання, і з огляду на це Ви виберете те, що Вам потрібно:

• опір (омметр М/372 – для кола заземлення, омметр М-417 – для фаза-нуль, омметр М 4100-3 – для ізоляції напругою 500 В, мікроомметр Ф-4104/М1 – для перехідних вузлів тощо);

сила струму (амперметр Е538);

напруга, стан вузлів (динамометр);

візуальний огляд для виявлення пошкодження (кліщі Ц/4502, кліщі M/266, рулетка, штангенциркуль тощо);

• універсальні мультивимірювачі (комплектний випробувальний апарат «Сатурн-М1» – прогрузки автовимикачів, ЕР-180 – виміру фаза-нуль, MPI-511 – для параметрів УЗО і автоматики, Рейс-105М – визначає неоднорідність і пошкодження кабелів тощо).

Попит в цьому сегменті ринку має апаратура компанії ТОВ «ВКФ МОЛНІЯ», що діє не лише в Україні, але й за її межами (поставки в будь-яку точку пострадянського / СНД простору). Пропонуємо електрообладнання для повного спектру діагностики і випробувань. Будемо раді співпрацювати з Вами!