Щороку з’являються нові й нові тренди у моді. Проте останнім часом повернули собі популярність, здавалося б, давно забуті традиції наших бабусь з оздоблення одягу. Йдеться про вишивку хрестиком. Сьогодні вишитий одяг неабияк популярний як серед жінок, так і серед чоловіків та дітей. З кожним роком різноманіття вишитих суконь та сорочок тільки збільшується.

Особливу увагу варто звернути на вишиті сукні, які відмінно підкреслюють фігуру. Сукня може бути виготовлена практично в будь-якому фасоні, стилі та навіть кольорі й пасує кожній жінці. Недаремно традиційний український одяг високо цінується за кордоном.

Основною особливістю будь-якої вишитої сукні є практичність та універсальність, тому її можна одягнути по суті на будь-яку урочисту подію. Існує величезна кількість оригінальних та актуальних моделей вишитих суконь. Беззаперечним є факт, що для пошиття вишитої сукні використовують тільки найякісніші матеріали, тож жінка відчуватиме себе в такому вбранні максимально комфортно та вишукано. Кожна вишита сукня виглядає надзвичайно привабливо та витончено.

Величезна кількість орнаментів дозволить зробити будь-яке плаття вишуканим та стильним. Вдало підібраний фасон сукні допоможе найбільш вигідно підкреслити достоїнства фігури та приховати її недоліки. У такому вбранні Ви, безсумнівно, будете виділятися та приковувати до себе погляди інших людей.

У сучасних вишитих сукнях вишивка може бути нанесена в одному, двох та більше кольорах, і при цьому плаття матиме неперевершений вигляд. Цікаво, що кожен нанесений орнамент та колір має своє значення й у давнину вишитий орнамент був своєрідним оберегом. Візерунки для суконь можуть бути взяті з різних регіонів України.

Безумовно, будь-яке плаття перетворюється у спражній шедевр, якщо його оздобити вишуканою вишивкою. Дехто віддає перевагу вишитим сукням із невеликою кількістю вишивки, а інші навпаки полюбляють більш пишні вироби.

Вишиті плаття купити Україна можна в майстерні художньої вишивки Кирюшків. Гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Виконуємо замовлення надзвичайно швидко та якісно. Доставку здійснюємо «Укрпоштою» та «Новою Поштою». Приймаємо замовлення з усіх регіонів України. Спосіб оплати визначається індивідуально з кожним клієнтом. Дізнатися детальнішу інформацію можна за контактними номерами телефонів. Чекаємо на Ваші замовлення!