Алкогольна залежність вже зруйнувала велику кількість сімей, і побороти її самостійно вдається далеко не кожному. Алкоголізм набирає дедалі більших обертів, попри активну пропаганду здорового способу життя. Напевно, кожен із нас точно стикався із молодими людьми, які розпивають міцні спиртні напої в публічних місцях у розпал робочого дня. І зазвичай нам хочеться якомога швидше пройти повз них.

Алкогольна залежність – це хронічне захворювання, у якому поєднуються фізичний та психологічний аспект. Для того щоб забути про залежність раз і назавжди, потрібне насамперед бажання самого пацієнта та усвідомлення проблеми. У протилежному випадку досягнути позитивного результату лікування неможливо.

Зважаючи на стадію алкогольної залежності, вибирається метод лікування. На початковій стадії людина щоразу збільшує дозу та частоту вживання алкоголю й відверто радіє кожній можливості випити. Друга та третя стадія – це вже більш затяжні запої, тоді починають траплятися збої в роботі внутрішніх органів. На останній стадії переконати людину лікуватися вкрай складно.

Статистичні дані підтверджують, що позбутися залежності самостійно з високою ймовірністю можна лише на першій стадії. Друга та третя стадія потребує втручання та кваліфікованої допомоги лікарів.

У клініці Добролюб схеми лікування алкоголізму підбираються індивідуально для кожного пацієнта. Тривалість лікування залежить конкретно від цілі, яку ставить перед собою пацієнт. Лікування можливе як амбулаторно, так і стаціонарно та є абсолютно анонімним.

Виділяють велику кількість різних методів для лікування алкогольної залежності, як-от кодування, психотерапія, підшивання та ін. Зокрема, кодування передбачає навіювання пацієнту почуття страху перед вживанням алкоголю. Інакше кажучи, вживаючи алкоголь, будучи закодованою, людина відчуватиме себе досить погано.

Цей метод був винайдений в 1980-х роках О. Р. Довженком. Згодом кодування почали активно застосовувати інші лікарі. Варто зауважити, що результат кодування не завжди відповідає очікуванням. Здебільшого це зумовлено тим, що пацієнт сам не вірить та не хоче позбуватися залежності. Тому зриви відбуваються набагато раніше встановленого терміну.

Анонімне лікування алкоголізму можливе в клініці Добролюб. У нас працюють справжні професіонали своєї справи, які підберуть найоптимальніший метод лікування, що дозволить Вам забути про залежність. Гарантуємо індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Також надаємо консультацію у телефонному режимі. Будемо раді допомогти Вам!