Будь-який екстракт – це надзвичайно концентрований розчин, отриманий із натуральних рослин шляхом вилучення активної речовини. Сьогодні, зокрема, поговоримо про екстракт з грейпфрутових кісточок, який має сильну протибактеріальну та противірусну дію.

Екстракт можна отримати шляхом висушування зерен та мембран м'якоті грейпфрута, які надалі подрібнюються до порошкоподібного стану. Далі відбувається процес дистиляції, внаслідок чого отримують чистий концентрований порошок. Цей порошок розчиняють у дистильованій воді, отримуючи концентрат, який розводять у гліцерині в такому співвідношенні: 67 % гліцерину, 33 % власне екстракту. В результаті отримують рідину з кислувато-гірким смаком.

Що стосується хімічного складу, то продукт містить речовини, які мають сильно виражену протимікробну дію. Медики вважають, що цей екстракт є досить сильним антибіотиком. На відміну від звичайних синтетичних антибіотиків, екстракт не викликає жодного звикання, нетоксичний та не має жодних побічних ефектів.

У витяжці із грейпфрутових кісточок містяться біофлавоноїди, які перешкоджають відкладанню холестерину та утворенню тромбів. Екстракт дозволяє суттєво укріпити стінки капілярів, тож за його допомогою можна затримати розвиток найпоширеніших хвороб ХХІ століття – атеросклерозу, інфаркту міокарда та ін. Вживання грейпфрутового екстракту знижує підвищений артеріальний тиск.

Екстракт грейпфрута активно використовують не тільки у медичних цілях, але й у косметології та фармакології. Досить часто екстракт додають до складу різних засобів для догляду, зокрема зволожуючих лосьйонів, кремів, масок та тоніків, які підтримують молодість та свіжість шкіри. Використовувати екстракт грейпфрутових кісточок можна навіть у домашніх умовах, достатньо додати кілька крапель до звичного засобу для тіла або обличчя.

Також екстракт можна використовувати для поліпшення стану волосся та шкіри голови. Треба просто додати кілька крапель до Вашого звичайного шампуню та помити голову. У такий спосіб можна істотно укріпити волосся та навіть позбутися лупи.

Екстракт кісточок грейпфрута та інших рослин можна придбати в компанії «Фітохімфарм». Маємо великий асортимент різних рослинних екстрактів. Термін гарантійного обслуговування становить 12 місяців. Уточнити будь-яку інформацію можна за контактними номерами телефонів. Виконуємо оптові замовлення. Спосіб оплати визначається індивідуально з кожним замовником. Чекаємо на Ваші звернення!