Не всім відомо, що заморожування є відмінним способом запастись різними сезонними овочами та ягодами та забути про необхідність купувати їх взимку за непомірно високими цінами. Проте, багато хто значно недооцінює роль заморожених продуктів, адже, таким чином Ви можете значно заощадити власний час на приготування їжі, зробивши домашні заготовки. Зможете не турбуватись, що їжа зіпсується та буде викинута.

Варто заморожувати продукти одразу, як тільки Ви їх придбали, зібрали або приготували, оскільки від цього залежатиме термін їхнього зберігання. Також не варто заморожувати різноманітні соуси, листя салату, оскільки після розморожування вони втратять смакові властивості та зовнішній вигляд.

Фрукти та ягоди слід обов’язково помити та висушити. У разі, якщо плід є достатньо великих розмірів, доцільніше подрібнити його на шматки. Овочі краще кілька хвилин відварити, таким чином вони краще збережуть смак, колір та текстуру. Для того, щоб забезпечити надійне та тривале зберігання різних продуктів у морозильній камері варто обрати спеціальну тару для заморожування. Найкращим варіантом є спеціальні пакети.

Наша компанія КТА Помічниця реалізує високоякісні пакети для заморожування продуктів харчування, льоду. Для виготовлення пакетів використано поліетилен відмінної якості. Пакети представлені різного розміру, для забезпечення більш комфортного зберігання.

Основними перевагами пакетів для заморожування є:

- простота та зручність використання (надзвичайно легко наповнити та зафіксувати);

- пакети виконанні із високоякісних матеріалів, які безпечні для людського організму;

- надійність, вони надзвичайно міцні, тому можна не переживати, що пакет порветься у процесі використання.

Варто заморожувати будь-які продукти порційно, тобто скільки можете використати за один раз. У протилежному випадку усі корисні вітаміни, мікроелементи та поживні речовини будуть втрачені, якщо піддати продукт повторному заморожуванню. Якщо ягоди були заморожені правильно, то вони легко відокремлюються.

Пакети для заморозки ягід представлені у нашому каталозі товарів. Маємо великий асортимент різних товарів. Усі вони мають відмінну якість, яка підтверджується багаторічним досвідом компанії та відгуками клієнтів. Співпрацюємо із роздрібними та оптовими замовниками. Дізнатися будь-яку детальнішу інформацію можна за контактними номерами телефонів. Приймаємо замовлення з усіх регіонів України. Чекаємо на Ваші замовлення!