Символом української культури беззаперечно є вишитий одяг (сорочки, сукні). Для наших бабусь було б дивно купувати вишитий одяг, оскільки це особиста річ. Тому, кожна дівчина вміла прясти, вишивати та шити. І одяг, який вона виконала самостійно показував її майстерність. Проте, ці часи давно минули і далеко не кожна дівчина має час на пошиття одягу власноруч.

У кожному регіоні були свої унікальні орнаменти та навіть техніка вишивання. За тим, яку вишиванку носить людина можна було визначити статус її власника.

Вишитий одяг завжди був популярним, проте останнім часом попит значно зріс протягом останніх років. Є величезний вибір якісного вишиваного одягу для дорослих та дітей, тому обрати вбрання не складно. Проте, можна розгубитися серед усього наявного асортименту дуже легко. Останнім часом вишивані плаття, сорочки достатньо регулярно з’являються на подіумах як американських, так і європейських дизайнерів.

Раніше вишиванки одягали виключно на урочисті заходи, проте зараз все частіше можна побачити людей у вишиванках у будній день. Тому питання, куди можна одягнути вишиванку є не актуальним на сьогоднішній день. Вишиванки ідеально пасуватимуть у діловому стилі. Завдяки використанню натуральних тканин вишиванки є надзвичайно приємними до тіла, тому у ній Ви відчуватимете себе максимально комфортно. Обираючи вишиванку, важливо звернути увагу на такі основні моменти: 

- зручність;

- практичність — у разі багаторазового прання, важливо, щоб вишиванка зберігала зовнішній вигляд;

- була виконана у красивому стилі, що відповідає цілі заходу.

Звісно, сучасні тенденції не обділили увагою вишиванки, проте традиційні орнаменти все-таки залишаються надзвичайно популярними. У них зашифровані певні послання. Основною особливістю вишиванок є те, що вишивані сорочки відмінно поєднується практично із будь-яким одягом. Вишиваний одяг ніколи не втратить своєї актуальності та завжди буде користуватись популярністю. У вишиваному одязі кожна людина відчуває себе якось по-особливому та більш впевнено.

Вишиванка сучасна представлена у інтернет-магазині Ярина. Використовуємо тільки натуральні тканини, яку можна обрати самостійно. Також кольорова гама та візерунок на Ваш смак. Пошив та фасон за індивідуальними параметрами. У разі, якщо сума замовлення перевищує 10000 гривень, гарантовано отримаєте знижку у розмірі 10%. Працюємо по всій Україні та за кордоном. Дізнатися більш детальнішу інформацію можна за контактними номерами телефонів. Чекаємо на Ваші замовлення!